Server
Flora
Takımı
Galatasaray
volky ilk defa oyunu indirdi kurdu ve geldi ona oynu öğretme bahanesiyle bende öğrenmek amacıyla 1v1 yaptık ben silah satın almasını öğrendim dürbünlü aldım volky ise oynu öğrendim lay lay lom bir oyundu ama zevkliydi en azından diğer geceler için volky hazır 8)

Bizim taksici de olsaydı iyi olurdu :P
Centilmence bir vs 'ydi . Teşekkürler bro ... 8))

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alıştıysan tamamdır bro çocuklarda gelsin 3v3 falan kendi aramızda yapalım mekan bir harika ^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ulen taksici diyip durma sonra yapışacak üstümüze lakap çıkmayacak bi daha sonra ugraş dur.

Dün dua et ballısın bölgesel bakım çalışması saat içinde bitecek diyorlardı önce sonra bi daha aradım 4 saat olmuş, bu gece yiyorum seni :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu akşam oynayacaksak şöyle yapalım ben oyunu kurayım şifreli odaya girelim herkes yeni olduğu için toxide yeni char açsın kassın dengeleri sağlarız ^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Majestic demiş ki:
taksici oyunu bende indiriyorum şimdi telefonla arayıp bizzat öğreteceksin diyeyim.
Oke bro :muck:

extraloob demiş ki:
bu akşam oynayacaksak şöyle yapalım ben oyunu kurayım şifreli odaya girelim herkes yeni olduğu için toxide yeni char açsın kassın dengeleri sağlarız ^^
Benden yeni char gelmez, aynı chara devam kasılması lazım onunda ama karıyı çıkarabilirim yoğun istek olursa, o zaman da eşit oluruz kanımca :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
15-20 dk 'ya oyundayım .. Volkan MSN falan girmem ben direkt oyuna gir. :lol:

Yukarı Alt