YuMi__YuMi

Bilgiliyim
ElazigLee demiş ki:
programi indir kur ogrenirsin kolay bir program Wink
Programı kulanmayı bılıyorum ama nası bi tür cekicem internetten foruma girip forumumu gostercem onu anLamadım 5 aydan berı kullanıyorum camtasiayı Wink Wink Wink

pfffffff

Aileden
ilk once internetten foruma girer gosterirsin surukleyici bir sekilde anlatarak
sonrada en sonunu diger video gibi yazarsin yonetim kadrosunu vs suppoo olur

pfffffff

Aileden
boyle ilk siteye giriste guzel bi efekt koy ne bileyim yap iste bakalim ankete koyalim Wink

YuMi__YuMi

Bilgiliyim
ElazigLee demiş ki:
yok cok begendim aslinda ama daha guzelide yapilabilir Confused
Doğru dedıgım gıbı herkes fıkrını koymadıgı ıcın pek guzel olmadı benımde bu işlere fikirlerim Kotudur extrabeer extrabeer

Güzel olmuş ama önerim var. Mesela yönetim kadrosunu belirterken Admin, Global Moderatör vs. bunların başlığını daha büyük ve farklı bir renk yapsaydın daha hoş dururmuş. Aynı şekilde sonda SaygıLarımLa demişsin o L'ler büyük olmasaymış daha tatlı olurmuş. Ayrıca daha farklı, tatlı duran bir yazı tipi de bulabilirdin. Ama yine de senin bileceğin iş ben sadece önerimi söyleyeyim dedim. Dediklerimi yaparsan daha profesyonel olur. Wink

pfffffff

Aileden
Tribal Enfexion demiş ki:
Güzel olmuş ama önerim var. Mesela yönetim kadrosunu belirterken Admin, Global Moderatör vs. bunların başlığını daha büyük ve farklı bir renk yapsaydın daha hoş dururmuş. Aynı şekilde sonda SaygıLarımLa demişsin o L'ler büyük olmasaymış daha tatlı olurmuş. Ayrıca daha farklı, tatlı duran bir yazı tipi de bulabilirdin. Ama yine de senin bileceğin iş ben sadece önerimi söyleyeyim dedim. Dediklerimi yaparsan daha profesyonel olur. Wink
+1
arkadasin dedigi gibi yaparsan daha ciddi olacaktir extraokk

YuMi__YuMi

Bilgiliyim
ElazigLee demiş ki:
Tribal Enfexion demiş ki:
+1
arkadasin dedigi gibi yaparsan daha ciddi olacaktir extraokk
Hemen Duzenlıyorum Birde Bir Yazı Tipi Söylermisin Lutfen

Yukarı Alt