ya Beyler ben botta F6 bastıktan tahminen 2-3 dk sonra pat diye dc yiyorum oyun dolu boş olması farket mıyor direk dc. Bi çözümü warmıdır

eline sağlık kardsim:thumbsup: / sizden bi konuda yardım ısteyebılırmıyım??

merhaba arkadaşlar BU bot ile 90 skilleri kullanılamıyor acaba bunun için herhangi bi calışma varmıdr yokmudur?

şekiL bot ben kullandım 52 lv e kadar sonra bi ara kullanmadım bidaha kullanmak istediğimde f6 basıorum oto dalmıyor ya neden acaba ?

arkadaşlar bu botun yanında keyhelper kullanırsanız daha etkili bir botunuzolur :) skıll sorunu ortadan kalkmış olr hemde :) ben keyhelper ile kullanıyorum bot daha ii kasıor :)

türk arkadaşlarım siz bu konuda bence iyisiniz sizde bi bot yapın 50 tane özelliği olmasın kassın item toplasın yeter. böyle sorunlu botları kullanmak zor oluyor

Arkadaşım 3. maddede demişsin ki.. işaretlerseniz Seçtiğiniz şeyleri toplar.. boş bırakırsanız hiç birşey toplamaz... Nerden Seçeceğimi bulamadım ayrıntılı olarak.. mesela itemleri elixirleri goldları alsın gerisini boşversin istiyorum ben... nasıl ayarlayacam ?

Spare demiş ki:
Botu kimisi yapıyor kimisi yapamıyor sorun sizden sanırım. Bende takır takır çalışıyor.
Hayir.

Bende birçok sorunla karşılaştım.
F7 çıkmadı hallettim.
Start gelmedi hallettim.
Şimdi de characteri sectikten sonra start a basıyorum loading dolmuyor.
Sıyırtıcam kafayı artık :cry:

Yukarı Alt