Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
_Just4yOu_ demiş ki:
Bütün herkezin toplanıp sen beni yanlış anladın ben seni yanlış anladım diye forumda tartışması bana göre yanlış.Public server fikti güzel.Topic açılıp yardım istenmeside normal ama konu içeriği gitmiş artık bence.
Bunun ucu bana mı dokunuyor?

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
SePPuKu demiş ki:
Majestic demiş ki:
Polgara demiş ki:
Ww sana ne dedim ben ki böyle kızdın :think: Uzaklaştım topic'ten selamlar olsun
Kızmadı canom gayet sakin konuşuyoruz msnden.^^Konuşma üslubu ve mantık ayrılığı.Neyse post atmayın topice sallayın gitsin.
Sep dediklerimi oku abim.Ona göre hareket et. :beer:
Okudum abi. Gayet iyi güzel anladım. Ben birşeyler yapmaya çalışıyorum sadece ama beceremiyorum hep hata yapıyorum ve hatalarımdan dolayı herkesi kendimden soğuttum. Ortalığı birbirine karıştırıyorum hep konu açıyorum başka yerlere gidiyor sonra üzücü olaylar oluyor. İçim daraldı kapatalım konuyu ya. Ben elimden geldiği kadar kendimi gösterip çaba sarfediyorum...
Dostum,
Geçmişte neler yaşandı bilmiyorum. Herkesin sana karşı bir ön yargısı var. Senin çeşitli hatalar yaptığından bahsediyolar. Ben dediğim gibi neler yaşandığını bilmiyorum ama senin yerinde olsam yeni bir kullanıcı ismiyle yoluma devam ederdim exl den kopmak istemiyorsam.
Tanıdığım kadarıyla(cs den tanıyorum :P ) iyi birisin. Bu aileye yamuk yapacak biri değilsin.
Neyse uzattım iyi forumlar sadece bir öneriydi bu dikkate bile almayabilirsin.
İyi akşamlar.

AnatoliaFire demiş ki:
Dostum,
Geçmişte neler yaşandı bilmiyorum. Herkesin sana karşı bir ön yargısı var. Senin çeşitli hatalar yaptığından bahsediyolar. Ben dediğim gibi neler yaşandığını bilmiyorum ama senin yerinde olsam yeni bir kullanıcı ismiyle yoluma devam ederdim exl den kopmak istemiyorsam.
Tanıdığım kadarıyla(cs den tanıyorum :P ) iyi birisin. Bu aileye yamuk yapacak biri değilsin.
İyi akşamlar.
Hımm onun acc değiştirmesi o isim üzerine olan ön yargıları değiştirecekse neden olmasın? Sence değişirmi??

+ O accountlada yapamassa başka bir acc alır. Sence bu doğrumudur?

Black Rain demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Dostum,
İyi akşamlar.
Hımm onun acc değiştirmesi o isim üzerine olan ön yargıları değiştirecekse neden olmasın? Sence değişirmi??

+ O accountlada yapamassa başka bir acc alır. Sence bu doğrumudur?
Biz sorundan kaçmak değil sorunla yüzleşerek halletmeye çalışıyorum kaçara hiç bir sorun çözülmez. Değişsem bile sadece nickim değişir benim kişiliğim yine benim benliğimdir yani sadece account değişir. :thumbsup:

AnatoliaFire demiş ki:
Benimki sadece bir öneridir. Ama sorunlarla sürekli yüzleşmek değil, bazen de kaçmak gerekir. Benim şahsi fikrim bu. Doğru mudur yanlış mıdır bilmiyorum. Ama dediğim gibi sadece bir öneriydi dikkate bile almayabilirsin.
İyi forumlar.
:muck: Tamam kapatalım konuyu. :D

Bugğn yada yarın acıyoruz serveri galiba. :roll:

Cuma günü serveri açıyoruz inşallah da bizim baktığımız site biraz pahalı daha ucuz bir site bilen yada bir siteye önerebilecek bizi yönlendirebilecek birisi var mı acaba ??

Windy

SePPuKu demiş ki:
Cuma günü serveri açıyoruz inşallah da bizim baktığımız site biraz pahalı daha ucuz bir site bilen yada bir siteye önerebilecek bizi yönlendirebilecek birisi var mı acaba ??
sunucu 0 bir sunucuysa eğer,pek işlemez.Oynanan tanınan sunucuları kiralamak herzaman daha mantıklıdır :uyku:

WindTalker demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
sunucu 0 bir sunucuysa eğer,pek işlemez.Oynanan tanınan sunucuları kiralamak herzaman daha mantıklıdır :uyku:
Bu bizi etki ler mi ben yarı fiyatına buldum ama sakat olabilir. oyunyoneticisinden mi alsam. :?

Yukarı Alt