- Resim Silinmiş.
Extraloob Ps User Ödüllü İmza YARIŞMASI...
Evet Yarışma şuan itibari ile sona ermiştir..Tabiki herkez kazananı merak ediyor..Öncelikle şeçmekte ve bu yarışmayı düzenlememe izin veren extraloob'a teşekkür ediyorum..

Gelelim yarışmayı kazanan kişiye..
Yarışmayı Forumda ve avatar ve imza bölümünde olsun imzalarıyla dikkatimi çeken ve Jurilerimizcede karar alınan,
XRay Bundan sonra forumumuzda PS USER Olarak görev yapıcaktır..Tebrik ediyorum..

Bunlarda yaptığı imzalar..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Tabiki önlem amacı ile forumda kendi yapmadı tartışması olmaması için Kendi adıma sasukeli bir imza ve avatar istedim buyrun bunlarda onlar..

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Başarılarının devamını diliyorum XRay Fahri başkanımız:Extraloob'a saygılarımı sunuyorum..
Yeteri kadar ilgilenen Pennywise ve JasonWalker'e teşekkürler.. extrabeer

SAYGILARIMIZLA..

D.Moderatör _Alone_ Cool Cool

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ooooooooo daha çoook varmış ben o zamana kadar mod. bile olabilirm :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: Cool

allah nasib kısmet iderse iiiinnnnşşşşaaalllllaaaahhhh

ya bırı bana yazı karakterı atabılırmı format attım karakterler arada kaynamıs galıba...
------------------------------------------------------------------------------------
ödül global olsun bence de pls :lol:

Az çok anlarım Ps den... İmzamdaki resim benim eserim mesela :) Yapacaz bişiler artık...

Pennywise demiş ki:
yarışmaya bizde katılabiliyomuyuz?kazanırsam multi global moderatörlük isterim ama :lol:
Ehehe gerekli herşey yazıyor topicin başında old school birde member katılabiliyor.. :mrgreen:

Yukarı Alt