Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob >>> ogame >>> pembece.com

işte eskilerden görüntüler.

logomuz :
-Resim Silinmiş.

omerta.jpg

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

*oyunda sawaş açmak için kurallar vardı : oyunun sitesinde yazı ile şu ittifaka sawaş açıyoruz diyordun ve 12 saat süresinde saldırı yapamıyordun tabi bizim sawaş ilanlarımız böyle görsellerle bezenmiş süslü püslü oluyordu 8)

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Don
Michael
Sonny
Sollozzo
Brancesca
Tom Hagen [ tetikçim - screamadle ]

efsane kadroydu guild full dolu olduğu gibi bir de Academy kurmuştuk oradan ayda 1-2 kişiyi mezun eder aramıza alırdık Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu oyuna başladıktan 2 gün sonraki 6 kişilik ekip istersen resmi forumuna gir kanlı sawaşlarımızı ve rekorlarımı rekorlar bölümünde gör.

2.evren sadece bizden sorulurdu ben 9.sıradaydım bizim çocuklar 2.3.5.7. böyle sıralanıyorduk hesabımıza 5milyar verenler vardı 1.5milyar verenler vardı biz yönetime kızdık hesapları iptal ettik 23 kişi protesto babında tek kararla Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
bu oyuna başladıktan 2 gün sonraki 6 kişilik ekip istersen resmi forumuna gir kanlı sawaşlarımızı ve rekorlarımı rekorlar bölümünde gör.

2.evren sadece bizden sorulurdu ben 9.sıradaydım bizim çocuklar 2.3.5.7. böyle sıralanıyorduk hesabımıza 5milyar verenler vardı 1.5milyar verenler vardı biz yönetime kızdık hesapları iptal ettik 23 kişi protesto babında tek kararla Wink

vay bea adamlar ii morarmışlardır :lolmuch:

extraloob demiş ki:
Don
Michael
Sonny
Sollozzo
Brancesca

efsane kadroydu guild full dolu olduğu gibi bir de Academy kurmuştuk oradan ayda 1-2 kişiyi mezun eder aramıza alırdık Cool
godfatherdaki aile deilmi onlar :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
JasonWalker demiş ki:
extraloob demiş ki:
Don
Michael
Sonny
Sollozzo
Brancesca

evet godfather dada böyle karakterler var :lol: ben oynuyorum şu anda Don oldum ama Don Of NYC olmak için görev fln yok. Sadece Tüm heryeri Soy ve Tüm evleri al diyor. sizce bunları aldıktan sonra görev çıkarmı yoksa hiç bitirmeye uğraşmıyayım :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JasonWalker demiş ki:
extraloob demiş ki:
Don
Michael
Sonny
Sollozzo
Brancesca

güzel bir kütüphanem vardır isim işini de kitaplığımdan buldum ünvanları da Cool

omertada başka bir online oyun zaten

2.3te ilteberin tetikçisi bendim swindler halimle 12 leşim vardı detective

ogame.org u21 de oynadım ve baska evrenlerde .310k puanda hesap paylasımından kapandı :S

artık bıraktm oynamıom extrabeer

Jigsaw

Aileden
kasirga32 demiş ki:
ogame.org u21 de oynadım ve baska evrenlerde .310k puanda hesap paylasımından kapandı :S

İnanmıyorum yaa ben de oynamıştım öylesine takılıyordum 450k kadar puanım vardı u21 de Frost Alliance daydım. Razz

Jigsaw demiş ki:
kasirga32 demiş ki:

İnanmıyorum yaa ben de oynamıştım öylesine takılıyordum 450k kadar puanım vardı u21 de Frost Alliance daydım. Razz
Frost mu :lol::D Gurat die bi adam vardı sizin ittifakı dagitmisti :))

bnde SultanS da idim

Jigsaw

Aileden
lastturk_ demiş ki:
Cem sen db sini mi hacklemiştin ogame in :lolmuch: :mrgreen:
Yok, sadece deut harcamadan galaksiyi gezme hacki yapmıştım. :S Oyunun başlarında 10 deut falan çok önemliydi. Yeni evrenlerde.

Yukarı Alt