Şarap FTW =p Avanos vadisi öküzgözü-boğazkere de ucuz şaraplar arasında en harika olanıdır :wink1:
Hayırlı olsun hacım yeni pc onuda ıslattık sayılır, pes09 da çok fazla eğlenceliydi her ne kadar açık ara fark attıysamda gayet keyif aldım ^^

screamadle demiş ki:
Şarap FTW =p Avanos vadisi öküzgözü-boğazkere de ucuz şaraplar arasında en harika olanıdır :wink1:
Hayırlı olsun hacım yeni pc onuda ıslattık sayılır, pes09 da çok fazla eğlenceliydi her ne kadar açık ara fark attıysamda gayet keyif aldım ^^
Niye eziyosun şimdi ama :D :twisted: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ulen tospa bani pes09da tabi yenersin elime verdiniz gamepad hayatımda oynamamışım gelmiş havalara bakarmısın gelsene güzelim ben klavye ile oynayayım bakalım ne olacak şartlar sevmedim sevmeyeceğim bu gamepad'leri :D

ne ile oynarsan oyna hiçbirşey değişmeyecek hezimete uğramayı engelleyemeyeceksin hacım xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dur sen hele haftaya bir scrable turnuvasında dolayayım boynuna ardından bir fifa 09 manager de dolarım daha ne olsun be bro XD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
klavye harbiden dehşet ama 3 modlu ve 4 farklı kombinasyonlu 3 moddan turbo moda alınca tuşlara havadan üflüyorsun 8 kere tıklıyor wallahi o derece :D

O mouse ile fps oyun oynayamazsın hacım, ya benim gibi evinde 3-4 tane mouse olacak yada senin gibi böyle bir tane olup fps oyun oynayamayacaksın =p

Yukarı Alt