Turnuvaya Katılımlar ÜCRETSİZDİR.

Maçlar ne zaman başlayacak?

Katılım durumuna ve kullanıcılara uygun bir vakitte yapılacaktır.

Turnuva Formatı Nasıl Olacak ?

- Turnuva tamamen Türkiye sunucusu üzerinden gerçekleştirilecektir.
- Takımların en az 5 oyuncuya sahip olması gerekmektedir. Azami yedek oyuncu sayısı 2 dir.
- Herhangi bir katılım sınırı yoktur, o haftaki başvuruya göre eşleşmeler belirlenecektir.
- Final karşılaşması hariç bütün turlar 1 maç üzerinden oynanacak sadece final karşılaşması 3 maç üzerinden tamamlanacaktır.
- Maçlara 15 Dakikadan fazla geciken takım, hükmen mağlup sayılacaktır.
- Katılım için seviye sınırlaması yoktur. Katılacak oyuncuların Turnuva Çekilişine katılabilmek için haftalık ücretsiz şampiyonlar dahil 16 şampiyona sahip olması gerekmektedir.

Turnuvada herhangi bir ödül yoktur sadece eğlence amaçlı yapılmaktadır.

Takımı
Besiktas
Bende oynuyorumda acemiyim daha 5 levelmi ne oldum oyuncu sıkıntı çekerseniz haber verin geleyim :P

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj EnderGelisenOsasunaAtagi rumuzlu uyeden alinti yapildi
EnderGelisenOsasunaAtagi demiş ki:
Herkes oynuyor la şu oyunu çok mu zevkli beyler ? Ben denedim baktım çok karışık sildim.
+1 Bana da acayip karışık gelmişti. :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
26 levelım, türk serverındaki 26 level ortalamasına göre 123891023012 kat iyiyim ama yine de noobum, eğlencesine gelirim

Itemlar çok karısık bence, ne alıcagını bilmen gerekiyor. sürekli herolar değiştigi için haliyle itemların hepsinden az buçuk anlaman gerekiyor. Kötü oynayınca millet hep hakaret ediyor acemi falan dinlemiyor kimse, morali bozuluyor insanın sonra bırakıyor.. sadnessla1

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Itemlar çok karısık bence ne alıcagını bilmen gerekiyor sürekli herolar değiştigi için haliyle itemların hepsinden az buçuk anlaman gerekiyor. Kötü oynayınca millet hep hakaret ediyor acemi falan dinlemiyor kimse morali bozuluyor insanın sonra bırakıyor.. sadnessla1
26 lvla gelip hala (300-400 maç minimum) bir lane'e 3. olarak gidenler var. yediğim chat ban sayısı 250yi buldu.

Takımı
Besiktas
O kadar noob varki oyunda...(Oyunu bilmeyebilirsin ama bildiğini sanıp artistlik yapmak)

Takımı
Besiktas
ben her oyunda 10 adam harcıyorsam 6-7 kez ölüyorum kaçmayı yediremiyorum kendime :D

Takımı
Besiktas
Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Kaçamıyorsun ki Master yi ultiyle yakalıyor :D
Ultisini falan bilmiyorum ben valla leblanc diye bir karakter var onla takılıyorum güzel hoşta adamlar profmudur nedir bazen çok çabuk ölüyor karakter

Takımı
Galatasaray
ulti açan master yi şu oyunun en uyuz şeyi. Ama tecrübe ettiğim kadarıyla ondan kaçmak hata, vuracaksın zaten master yi def az.

Yukarı Alt