Öncelikle merhaba diyerek başlayalım konu başlığındanda anlaşıldığı üzere İzmir ve Çevre illerdeki arkadaşlar ile toplanalım oturup muhabbet,fikir alışverişi vb konularda birbirimize yardımcı olmak ve sadece klavyenin tuşlarından ibaret olmayan bir arkadaş grubu oluşturmak adına bir adım atalım diyorum. Katılımcılar konunun Altına katılmak istiyorum diye yazarsalar hafta sonu bir gün saat belirleyip beraber bir etkinlik de yapabiliriz (paintball olabilir ) yada yemek, cafe vs tarzı bir şeyde olabilir bu konu hakkındaki düşüncelerinizi almak istiyorum katılımcı arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok İzmir'li vardır zati EXL Ailesi ; İstanbul - Antalya - İzmir - Bursa yoğunluğundadır sonra diğer iller geliyor ^^

Zaten Hafta Sonu İçin Düşünüyoruz Okulların Olması Pek Engel Olmaz Sanırım Okan bey sizide bekleriz :) alsancak yaparız hep beraber

Darknes08 demiş ki:
Zaten Hafta Sonu İçin Düşünüyoruz Okulların Olması Pek Engel Olmaz Sanırım Okan bey sizide bekleriz :) alsancak yaparız hep beraber
Sen yanlış anladın galiba. Ben okul yüzünden siteye giremeyen birçok arkadasın olduğundan bahsettim. Siteye giremeyince dolayısıyla açmış olduğun bu konuyu da göremeyecekler ve bir araya gelemeyeceğiz :thumbsup:

Sen tanıdığın arkadaşlarını çağırısın :) diğerleri de öyle yapar sorun kalmaz :)

Mike Shinoda demiş ki:
Yazın olursa herkes gelir :P

yazın :) düşünelim bunu bakalım fakat yaz uzun bir süre bunun için şimdiden acele etmemiz gerekmiyor fakat küçükte olsa bir çoğunluk sağlanıp bir buluşma ayarlanması gelemeyenler ve gelmeyenler için :) örnek bir davranış olacağı gibi sıcak bir ortam kurulması halinde onlarında katılmak isteyeceklerin hiç süphem yok :wink1:

EliteTurk

Aileden
Bu sadece izmire ait birşey değilde nasıl desem turne gibi olursa mükemmel olur İstanbul-Bursa-İzmir-Antalya kuzeyden güneye doğru malum yazda yaklaşıyor Antalyada tatil yapıcak aklı başında kişileri misafir edebilirim. :muck:

Herkezin imkanı olsa bir araya gelicez fakat bazılarımız bir hobiden ileri götüremiyor işi ve imkan derken vaktide olmuyor o yüzden dolayı sanırım buna benzer bir çok konu açıldı fakat bir sonuca ulaşan az oldu.
:wink1:

Çok haklısın kardeşim; biz antalyadan gelene de hayır diyecek halimiz yok gelmek isteyen avrupa dahil tüm dünya ülkelerinden katılabilir fakat izmir ve çevresi yazdım çünkü manisa vs gibi illerden gelmek gayet kolay oluyor bu sebeple izmir buluşması yazdım sen gel yinede illa izmirde veya başka bir yerde olman gerekmiyor :) herkeze kapımız açık. konun başarıya bağlanıp bağlanmaması konusunda henüz net bir şey söyleyemem fakat başarıya bağlayabileceğimize inanarak bu başlığı açtım izmirde olup bu konuyu gören herkesin duyarlı olacağını ümit ediyorum :) umarım açıklayıcı olmuşumdur

Laistrogon demiş ki:
Ben Mike XpressPower çoğunluk sağlanırsa hertürlü yere geliriz.
@Minotoche
Ama ben göztepelilerle aynı yerde duramam.

Tabikide bekleriz. Göztepe tarafında oturuyorum fakat göztepeli değilim böyle bir ayrım yapmam da söz konusu değil. :)

Windy

karşıyaka,göztepe yok o yok bu

ne saçma muhabbetleriniz var sizin? gidin açın 2 kitap okuyun daha yararlı olur. boş boş taraftar tartışmalarına girmeyin. he yok ben daha gireceğim diyen varsa. konuya bende gireceğim.

umarım buluşmanızı yapabilirsiniz. futbol muhabbeti kapanmıştır.

iyi forumlar.

Yukarı Alt