o kadarda güvenmeyin sanırım okan abi değil bu
Ps:Global'da atmış :lol: belki okan abidir kendi benim demediği sürece inanma kimseye birşeyler vermeye kalkmayın sakın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geldim ahahhaha :P

evet bunlar bizim charlarınımız EXL1-99 arası aldık bitti sıra geldi EXTAR1-99 serisine her serverda varız ve bu şekilde global atıp sitemizi tanıtıyoruz 8)

extraloob demiş ki:
geldim ahahhaha :P

evet bunlar bizim charlarınımız EXL1-99 arası aldık bitti sıra geldi EXTAR1-99 serisine her serverda varız ve bu şekilde global atıp sitemizi tanıtıyoruz 8)
:thumbsup: makara:

globalin öyle bi yerinde ayrılmıski cümle bildigin KIRAL yazıyor :mrgreen: kıralı görünce kopdum devamını okumadım :P :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
globalin öyle bi yerinde ayrılmıski cümle bildigin KIRAL yazıyor :mrgreen: kıralı görünce kopdum devamını okumadım :P :mrgreen: :mrgreen:

noob'muyum ben kuzum yaaa ahahahaa makara:

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:

noob'muyum ben kuzum yaaa ahahahaa makara:
Valla KIRALI görünce bayaa bi hayal kırıklıgına ugradım daral: makara: .Dedim Okan abi kromu oluyor :P :P kiralama yazıyomus sonradan ögrendim makara: makara: makara:

Yukarı Alt