1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Extraloob Gazetesi

1. PhyLosHopia

PhyLosHopia Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencii :))
    öncelikle herkese merhaba şimdi ben birkaç istekten bahsedicem lakin bu istekler hem biz forum üyelerinin hem yönetimin işini kolaylaştırıcak sanıyorum gelelim önerim veya isteğime

şimdi herkesin bildiği gibi spor ülkemizde çok yaygın sporu özellikle futbolu seviyoruz spor için haber almak istediğimizde hangi gazeteyi kullanıyorum iddaa ediyorum ülkemizin %75-80 i Fanatik adlı gazeteyi kullanıyor bunu neden mi anlattım geliyorum şimdi nedenine

gazetenin resmi sitesi şudur http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx sakın ha reklam yapıyor demeyin amacım o değil :))

şimdi gazeteyi online olarak takip edip bilenler vardır sabahları okuyan haberleri takip eden vs. ama takip etmeyen veya daha önce hiç girmemiş varsa sitedeki menüler türkçe girip bi 5-10dk baksınlar incelesinler menüleri.

çok kolay değilmi fenerbahçe ye tıklıyorsunuz onunla ilgili haberler karşınızda :))

çok uzattım lafı kusura bakmayın ama daha iyi anlamanız için bu şekilde yazıyorum :))şimdi gelelim isteğime veya önerime.

kafamda şu var http://www.extraloob.com/gateze kötümü olur sizce içeriğinde neler olur ona bakalım.

fanatikte ki gibi menüler kolayca ulaşılabilicek şekilde tasarlanır.Fanatik 12 saatte bir güncelleniyor son dakika haberleri dışında sabah 6 akşam 6 da güncellenir bizim gazetemizi biz 1 günde veya 2 günde güncelleriz çünkü spor dünyası kadar fazla haber çıkmıyor şimdi diceksinizki forum varya kardeşim herşeyi burdan veriyoruz diye :) burası farklı olsun char satışları , kaynatmalar , videolar felan filan haber kısmımız gazete bölümünde olsun daha bitmedi bunun için ayrı bir mod ünvanı çıkarılsın :) yöneticiler ve gazete modlarının gazetede köşeleri olsun fanatik i baz alalım işte :))daha da geliştirilebilir bir taslak atıyorum ben ortaya

şimdi en başta Fanatik gazetesinin Türkiye de spor haber denince ilk akla gelen gazete olduğunu söyledim ve extraloob gazetesini çıkaralım dedim neden :)) çünkü Türkiyede SRO diincede extraloob akla geliyorda ondan böyle bir uygulama yaptığımızda diğer siteleri nasıl solladığımızı düşünün (ki şu anda zaten sollamış durumdayız ) diceksinizki şimdi ortaya atıyorsun böyle birşey biz peşinden koşucaz övgüyü senmi alıcaksın çalışmada gerek fikir gerek herhangi bir yardım isteyin ben hemen her şekilde yardım etmeye hazırım :) bir düşünün yazım çok uzun oldu ama okumanızı rica ediyorum biraz zaman ayırıp

sonuçta Extraloob gibi büyük bir aileye büyük projeler yakışır.Özellikle yöneticilerimizin konu altına olumlu veya olumsuz eleştirilerini ve ekliceklerini yazmalarını rica ediyorum tabiki saygıdeğer üyelerimizdende rica ediyorum iyi forumlar saygılar sevgiler.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    bütün yazını okudum bunun gibi bir sürü alternatifler ürettik lakin hepsi zor işlem gerçekten zor hemde bu bağlamda forum içerisinde bölümler açarak destekledik kendimizi 8)

3. PhyLosHopia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hmm anladım benimkisi sadece bir fikirdi :) ama sizde haklısınız işlem benim analttığım kadar kolay olmuyor site kurulması görseller menüler güncellemeler yazılar çizimler bir sürü iş :) ama şöyle söyleyim gönüllü 10-15 kişi bulsak aklı başında özellikle yönetimimizden (yanlış anlaşımasın yönetimden olmayanların aklı başında deiğl demek istemiyorum) çokta zor olmazdı ama okan abi sen yıllardır burdasın ve bu işleri doğal olarak benden daha iyi biliyor ve tartıyorsun. Saygılar.

4. *Underground

*Underground Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz zor iş gerçekten ama böyle bişey olursa güncelleme için Paparazziler veya başka bi rütbe ile güncelleme görevi verilebilir.

5. PhyLosHopia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    evet mizahı ön plana çıkaran eleştiri ve köşe yazıları :)) hoş olurdu aslında.

6. Pittsburgh

Pittsburgh Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Söyle kapak yapacak içerik hazırlyacak ps uzmanı röportajcı haberci gibi bu işlem için takım oluşturulmalı bir dergi gibi aylık sayı olarak çıkarılabilir sayfalarıda dergi edasında olur güzel olur ama zor gibi boşlar millet

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    dergi pahalı iş kazancıda çok az.

8. PhyLosHopia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ve dergi olduğu zaman onun basılması dağıtılması satın alınması :)) gerçekten sıkıntılı işler ama bu gazeteyi online olarak yapsak seninde söylediğin gibi ps uzmanı ayarlar sayfayı menülerini felan atıyorum isro menüsüne basarız ogünkü haberleri çıkar illa gerçek olmuş bir haber de değil kulağa gelen duyumlarıda yazarız nasıl gazeteler hergün takımlara yıldızlar transfer ediyorsa :)) bence düşünülünebilir.

9. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

dergi gazete işi emek isteyen bir iş ve karşılığını alamayınca insan küsür bırakır işi ama :rolleyes1:

10. PhyLosHopia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    :)) okan abi teklif var ısrar yok siz daha iyi biliyorsunuz bu işleri söylediğim gibi ben sadece olabilirmi acaba diye düşündüm :))