Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Extraloob.com Yönetimi Kesinlikle ARACILIK YAPMAMAKTADIR !

Merhabalar arkadaşlar,

extraloob.com yönetimi olarak son zamanlarda çok fazla bir şekilde "extraloob.com aracılık yapacak" diye söylenip kişilerin soyulduğunu görüyoruz.Öncelikle extraloob.com'da hiç kimse aracılık yapmamaktadır.Size bunu söyleyenlere kesinlikle kanmayınız !

Bundan farklı olarak extraloob.com'da bir yönetim üyesini tanıyorum , sen ona bilgileri mesaj at o bize aracılık yapacak gibi sözlere kesinlikle inanmayınız.Bu kişi gerçekten yönetim üyesi olsa dahi , o kişiye karakter bilgilerinizi atmayın.Unutmayın , siz mesajı yöneticiye gönderiyor olabilirsiniz ama mesajın bir kopyasıda sizin gönderilen kutusu bölümünde yer alıyor.Haliyle sizin üyeliğiniz çalındıysa , bu bilgilere başka kişilerde erişebiliyor.

Yeni çıkan dolandırıcılık sistemi !

Normalde böyle şeyleri anlatmazdım , daha fazla yayılmasın diye ama artık anlatmaktan başka çaremiz yok çünkü bir çok kişi bize geliyor küfürler ile ve artık bu can sıkıcı bir hal almaya başladı.Size yeni bir dolandırıcılık yönteminden bahsedeceğim , umarım hala bu tür olaylara kanmazsınız...Aşağıda hırsızın neler yaptığını anlattım adım adım ;

1-) Karakter satış bölümünü güzelce geziyor ve karakter satışı yapan herkesin şifrelerini deniyor , sonrasında illaki birisi bulunuyor ve işlemler başlıyor.
2-) Hırsızın hedefi tamam , forum şifresi elinde var ? Ama bu şifreyle nasıl karakter bilgisini ele geçirecek ki ? Onunda yöntemini bulmuş ! Hırsız alıcı gibi şifresini bulduğu kişiye mesaj atıyor ve msn'e davet ediyor.
3-) MSN'de güzelce konuşuluyor ama haliyle güven sağlama olayı kolay bir şey değil , bu hususta hırsız benim extraloob'tan bir yakın arkadaşım var yönetici ! diye söze giriyor ve takası onun yapacağını söylüyor.
4-) Mağdur kişi kabul ediyor ve haliyle yöneticiye karakter bilgilerini yolluyor.
5-) Bu karakter bilgileri hem yöneticiye gidiyor , hemde kendisinin hesabının gönderilen mesajlar bölümünde saklanıyor.Haliyle hırsız hesabına giriyor , pm yöneticiye gelmeden mesajı siliyor ve gönderilen kutusundan'da karakter bilgilerini alıyor.
6-) Sonrasında olay anlaşılmasın diye , hırsız güzel bir şekilde kişinin forum şifresini ve e-mail'ini değiştiriyor.Mail değiştiği için kişinin hesabı aktivasyon bekliyor olarak işleniyor sisteme ve kişi üyeliğiyle giriş yapmaya çalıştığında "Aktivasyon işleminiz yapılmamıştır" tarzında bir mesajla karşılaşıyor ve banlandığını zannediyor.Oysa ki banlandığında " Bu siteden yasaklandınız" ibaresi çıkar.
7-) Banlandığını sanan mağdurda son olarak bizim üstümüze saldırıp , küfürler yağdırmaya başlıyor... Oysa ki işin bizimle hiç bir alakası yok.. Uyarılara kulak asmadığı için tek suçlusu yine kendisi...

Sonuç olarak , size extraloob.com aracılık yapacak diyene kesinlikle inanmayınız.Extraloob.com ne satış yapıyor , ne de aracılık yapıyor.Sizi kandırmasınlar diye , siz kanmayın diye bütün şeylerden uzak duruyoruz ama hala böyle olaylar olduğunda extraloob suçlanıyor...

KARAKTER TAKASI - SATIŞI YAPARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER !

1-)KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ARACI OLACAĞIM DİYENLERE İNANMAYIN !
2-)Takası veya satışı kesinlikle herhangi bir mail veya site üzerinden yapmayın.Herkesin telefon numarası vardır , bu telefon numarasını alın ve telefonunuzdan MESAJ olarak atın.
3-)Bir foruma üye olurken şifrenizi 123456 olarak ayarlamayın , güzelce bir şifre oluşturmak 30 saniyenizi almaz ! 30 saniyelik bir ihmal yüzünden aylarca emek harcadığınız karakterleri kaptırmayın !
4-)Güvenli bir şifre yetmez ! Şifrenizi sıkça değiştirin ve bunun yanı sıra kesinlikle arkadaşınızın dostunuzun hesaplarıyla forumda dolaşmayın !
5-)MSN'den alacağınız bir resim ile birlikte bile bilgisayarınıza virüs sokulabilir.Alıcı kişiyle kesinlikle ve kesinlikle telefondan konuşun ve bilgisayarınızda lisanslı bir antivirüs bulundurun !

DOLANDIRICININ FACEBOOK ÜZERİNDEN KONUŞMALARI !

Bu sitede kesinlikle hiç bir yönetici , hiç bir görevli aracılık yapmıyor , yapamaz.Yapıyor diyenlere inanmayın.

Sansürlenen yerler küfürlü olduğu için sansürlenmiştir.

- Resim Silinmiş.​

Saygılarımızla ;​

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu yolla soyulan bir arkadaş yine bize gelmişti , soyuldum diye.Kendisine kanıt olarak bu resmi göndermiştim , tekrar kanıt olarak sunuyorum.

- Resim Silinmiş.

Görüldüğü üzere , şifresi ve mail'i kendi kullanıcısından değişmiş ve hiç bir yönetici tarafından işlem yapılmamış...

Bununla beraber yine bir başka üyemiz , az önce soyulmuş bu kişide , yine küfürler ile bize geldi kendisi siz soydunuz diye hesabımızı.Oysa ki yine hesabına hiç bir yönetici müdahalesi bulunmuyor ve şifreleri kendi hesabından değiştirilmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Konuda ki tartışmaları siliyorum ve son bir mesaj yazıyorum.

extraloob.com yönetimi kesinlikle aracılık yapmamaktadır.

HİÇ BİR İSTİSNAİ DURUMU YOKTUR.

SEN ÖZEL BİRİ DEĞİLSİN , BURADA ARACILIK YAPMAMAKTADIR YAZIYORSA YAPILMAMAKTADIR.

ÇOK BASİT BİR ŞEY SÖYLENİYOR KONUDA.HALA TATMİN OLMAYIP BEN PM ATACAĞIM YİNE SORACAĞIM DEMEYİN.
ZİHİNSEL ÖZÜRLÜ BİLE BUNU ANLAYABİLİR.YAPMIYORUZ !

SANA DA YAPMIYORUZ.KİM OLDUĞUN ÖNEMLİ DEĞİL.PADİŞAH OLSAN DAHİ YAPMIYORUZ.HER HANGİ BİR YÖNETİCİYE PM ATIP ARACILIK YAPIYOR MUSUNUZ DİYE SORMAYIN.

HER HANGİ BİR YÖNETİCİ SİZE ARACILIK YAPIYORUZ DİYE SÖYLESE DAHİ İNANMAYIN.YÖNETİCİ BİLE OLSA BU KİŞİYE KARAKTER BİLGİNİZİ YOLLAMAYIN.
ÇOK BASİT ŞEYLER İSTİYORUZ SİZDEN.

KARAKTER BİLGİNİZİ YOLLAMAYIN! PM DAHİ ATMAYIN BU KONU HAKKINDA ! BAŞKA KİŞİLER TARAFINDAN KANDIRILIYORSUNUZ ! YAPMAYIN !

BURADA YAZILANLARA RAĞMEN BEN EMİN OLAMADIM , BEN İNANAMADIM , BEN ÇOK FAZLA PARA TEKLİF EDERİM , BEN BUNLARI İKNA EDERİM , BEN CUMHURBAŞKANININ OĞLUYUM BANA NASIL YAPMAZLAR DİYE DÜŞÜNÜP PM ATMAYIN.İSTİYORSAN MİLYON DOLARLAR TEKLİF ET , İSTİYORSAN OBAMANIN ÇOCUĞU OL YİNE DE YAPMIYORUZ !

Tauriel

Öğretiyorum
Benim bi arkadaş sizin aracılığınızla char almıştı 2 sene önce falan o zamanlar varmıydı aracılık falan extraloob 15 tl kendine alıyor aracılık yapıyor diyordu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
abdullah338 demiş ki:
Benim bi arkadaş sizin aracılığınızla char almıştı 2 sene önce falan o zamanlar varmıydı aracılık falan extraloob 15 tl kendine alıyor aracılık yapıyor diyordu.
O zamanlar site satılmadan önceydi ve sitenin eski sahibi aracılık yapıyordu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Bu sitede kesinlikle hiç bir yönetici , hiç bir görevli aracılık yapmıyor , yapamaz.Yapıyor diyenlere inanmayın.YAPIYOR MUSUNUZ DİYE SORMAK İÇİN BİLE PM ATMAYIN ; YAPMIYORUZ , HİÇ KİMSE YAPMIYOR , YAPILMASI YASAK !

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Benim profilim verilmiş lol

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:

Bu sitede kesinlikle hiç bir yönetici , hiç bir görevli aracılık yapmıyor , yapamaz.Yapıyor diyenlere inanmayın.YAPIYOR MUSUNUZ DİYE SORMAK İÇİN BİLE PM ATMAYIN ; YAPMIYORUZ , HİÇ KİMSE YAPMIYOR , YAPILMASI YASAK !

- Resim Silinmiş.​
Şey dikkatimi çekti "telefon kullanmıyorum" eekd1 summer4: :mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

DarkPr1nc3

Gözlemliyorum
Arkadaşlar char almadan\satmadan önce 10 kez düşünün ve dolandırılma ihtimalinizi göz önünde bulundurun isterse adam babanın adresinden şifreni istesin yazmıyacaksın arkadaş...
Dosya mı attı biri indirme sakın...

Char satarken de yüzyüze görüşme tavsiye ediyorum öbür türlü hiçbir yol güvenli değil gibi.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj emre24 rumuzlu uyeden alinti yapildi
emre24 demiş ki:
kardesm *** yerınde kayıt olmayı bulmadm nasıl bı sıte yaptnz sız
Üyelikteyken nasıl kayıt olcan birader

Takımı
Besiktas
Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
Bu mesaj emre24 rumuzlu uyeden alinti yapildi
emre24 demiş ki: