murat75 demiş ki:
sizin gibi bunun ne anlama geldiğini bilmeyen arkadaşlar arkadaşlar sitemizi ögrenmiş olacak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ganigani demiş ki:
aynen 4000 olunca nolucak.boy mu yükselcek Confused
yok o anlamda demedik.yani 4000 de olur 5000 de olur ama ne bunun abartısı.onu anlamadık hem konu kirliliği var diyosunuz hem...yalak olmayın lütfen

post kasmayı bırak icraat yap biraz bak demin 2 global attım faydası oldu yada olmadı en azından siteye fazladan bikaç kişinin gelmesini sağlamışımdır post kasmak adına konuya çamur atma... Evil or Very Mad

murat75 demiş ki:
post kasmayı bırak icraat yap biraz bak demin 2 global attım faydası oldu yada olmadı en azından siteye fazladan bikaç kişinin gelmesini sağlamışımdır post kasmak adına konuya çamur atma... Evil or Very Mad
Post kasıcak olsam test bölümünde asdf ler kaynıo gider orda yazarım.

murat75 demiş ki:
eğer post kassaydım, burda olmazdım aslında cevap vermeme gerek yok ama doğam gereği laf altında kalamıyorum.biliyorum içinden beni sövüyorsun ama...nese

ya arkadaşım senin kafanmı güzel site admini açtı konuyu terbiyesizlik yapma ne demek konu kirliliği.
ayrıca kimsenin yalakası değilim ağzını bozma ben bu siteyi seviyorum bunun adı yalakalıksa yalakayım varmı bi itirazın...
ganigani demiş ki:
murat75 demiş ki:
sizin gibi bunun ne anlama geldiğini bilmeyen arkadaşlar arkadaşlar sitemizi ögrenmiş olacak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ganigani demiş ki:
aynen 4000 olunca nolucak.boy mu yükselcek Confused
yok o anlamda demedik.yani 4000 de olur 5000 de olur ama ne bunun abartısı.onu anlamadık hem konu kirliliği var diyosunuz hem...yalak olmayın lütfen

hafta sonu 4 global daha postlucam buraya ve kampaya topic ine extraokk extraokk extraokk

sitemiz için 4 global neki?? extraokk extraokk extraokk

Toplam 3107 kullanıcı çevrimiçi :: 1568 Kayıtlı, 13 Gizli ve 1526 Misafir
Bugüne kadar en çok 3107 kişi 26 Şub 2008 23:27 tarihinde çevrimiçi oldu

Şuan popcorn

ya arkadaşım senin kafanmı güzel site admini açtı konuyu terbiyesizlik yapma ne demek konu kirliliği.
ayrıca kimsenin yalakası değilim ağzını bozma ben bu siteyi seviyorum bunun adı yalakalıksa yalakayım varmı bi itirazın...
tmm yeter bu kadar yalakalık. bitsin tartışma.

_CaspeR_

Buralıyım
camlica demiş ki:
Toplam 3107 kullanıcı çevrimiçi :: 1568 Kayıtlı, 13 Gizli ve 1526 Misafir
Bugüne kadar en çok 3107 kişi 26 Şub 2008 23:27 tarihinde çevrimiçi oldu

Şuan popcorn

bu gidişle 3300 e gelcek geceye kadar valla

fitili ateşledim eldorado serverinden pm ler yağıyor sorular soruyorlar siteye gidin diyorum :mrgreen: extrabeer

demin bizi uyaran glob mod arkadaşım gereğini yaparmısın lütfen sabrımın sınırlarını zorluyor bu 2 arkadaş birbirini tanıyorlar anlaşıp bana çamur atıp duruyorlar...

hanrym0 demiş ki:
tmm yeter bu kadar yalakalık. bitsin tartışma.

Yukarı Alt