Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lev Trocki demiş ki:
Her konu dahilmi ? yasaklı konular varmı ? sadece extraloob üzerinemi :D Serbest konu isse bende katılmak isterim :D

freelance - doğaçlama kuzum istersen video paylaş istersen fb-gs maçından bir fotoğraf karesi koy olmadı fashion tv'den bir poz ekle veya bir domuz resmi koy aklına gelebilecek herşeyi paylaşabilirsin önemli olan gruplarında ki 4 kişi ile aynı anda puanlama başladığında senin ürünün en çok puanı alsın ki bir üst tura çık :muck:

Ps : katılımcı listesi güncellenmiştir :thumbsup:

Bende katılmak istiyorum.. :oldie:

Bende çok iyi anlıyamadım yarışmayı.. :oops:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
'Pride demiş ki:

abicim nasıl anlamıyorsunuz bende sizleri anlamıyorum yaa, senin nette beğendiğin hiçbirşey yok mu ? resim - video - müzik - fotoğraf - wallpaper - winamp skin beğendiğin birşeyi koyacaksın buraya bizde beğenirsek sana yüksek puan vereceğiz bukadarcık halen anlamadıysan bir asistan alsın bunun rütbesini :twisted: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
'Pride demiş ki:

abicim nasıl anlamıyorsunuz bende sizleri anlamıyorum yaa, senin nette beğendiğin hiçbirşey yok mu ? resim - video - müzik - fotoğraf - wallpaper - winamp skin beğendiğin birşeyi koyacaksın buraya bizde beğenirsek sana yüksek puan vereceğiz bukadarcık halen anlamadıysan bir asistan alsın bunun rütbesini :twisted: :mrgreen:
:mrgreen: o kadarmı :lol: ben karıştırmışım :D iyi ok bende katılıyorum ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

Kurallarımız
* Her yarışmaya aynı nick ile katılmalısınız.
* Bir sanat dalıyla (modern sanat facebook video vb. olabilir) katılmalısınız.
* Gruplarda en yüksek puanı olan 2 kişi bir üst tura çıkacaktır.
* Herkes bir paylaşım yapacak ve serbest olarak halk oylamasına sunulacak.
* Her grup aynı anda eserlerini sergileyecekler.
* Sergilenen eserler jüri (EXL Üyeleri) tarafından 2 saat boyunca puanlanacak.
* Katılımcılar lütfen topic altında katılıyorum desinler ve hemen listeye ekleyelim.
* Son katılım tarihi 09 Kasım 2009 katılımcıların son günü.

Ödüllerimiz
1. Kazanan kişiye istediği bir rütbe verilecektir. (yönetim yetkileri hariç.)

Yarışma Hakkında Bilgi
1. Doğaçlama nedir ; Hiç hazırlanmadan, birdenbire içine doğduğu gibi söyleme. Bir metne dayanmadan içine doğduğu gibi söyleme, *tuluat.
2. Yapmanız gereken basit ; bir görseli paylaşabilirsiniz, bir facebook video'sunu bizlere sunabilirsiniz, kısacası nette bulduğunuz ve yüksek puan alacağınıza inandığınız her türlü sanat eseri olur.

Turnuva Sorumlularımız
1) extraloob
2) Milano

Katılımcılar
NuKeR_CiX
BoOoOS
Lev Trocki
'Pride

Puan Tablosu ve Eşleşmeler

Special thx ilkercindik :kalp:

Saygılarımızla,

/ 4 katılımcı var geriye kaldı 28 katılımcı yarışma çok basit sizde katılın saati kuralı yok bunun beğendiğini sergile puanları topla olay bundan ibarettir girin bizim ss bölümüne video bölümüne veya spor veya off topice oradan bir eseri kullansanız bile katılabilirsiniz :muck:

Son düzenleme:

Advance

Sanırım paylaşıcağımız şeylerin bizim elimizden çıkması gerekmiyor, eğer öyleyse ben de bu yarışmada yer almak isterim

GreenPearL

Bilgiliyim
Bende KatıLmak istiyorum video linkini buraya mı koyacağız okan abicim? :kalp: :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu katılım çok hızlı akşama 32 kişi tamamlanır ben pazartesiye kadar demiştim ama umduğumuzdan erken katılımcılar geliyor bizde erkenden başlatırız ilk tur yarışmasını.

Ps : yarışma serbesttir arkadaşlar istediğiniz birşeyi paylaşabilirsiniz.

Absence

Eskiden EXL demek silkroad demekti şimdi Silkroad demek EXL demek büyüdükçe büyüyor site genelleşiyor SS'de büyük vurgun sanırım :dance:

Brooklyn

Buralıyım
wuhuuu muhteşem bir yarışma daha :dance: :dance: katılacak olanlara başarılar :muck:

Yukarı Alt