Benimde 1.5 senem oldu burada zaman zaman iyi günler zaman zaman kötü günler oldu ama burada geçirdiğim 1.5 yılda Extraloob sitesinin güvenirliliğini kaybetmediğini gördüm ilerki zamanlarda da güvenirliliğini kaybetmeyeceğini temenni ediyorum.
Başarılarından dolayı bu sitede emeği geçen herkezi tebrik ediyorum.Başarılarınızın devamını bekliyoruz. :muck: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
stalebug demiş ki:
Benimde 1.5 senem oldu burada zaman zaman iyi günler zaman zaman kötü günler oldu ama burada geçirdiğim 1.5 yılda Extraloob sitesinin güvenirliliğini kaybetmediğini gördüm ilerki zamanlarda da güvenirliliğini kaybetmeyeceğini temenni ediyorum.
Başarılarından dolayı bu sitede emeği geçen herkezi tebrik ediyorum.Başarılarınızın devamını bekliyoruz. :muck: :beer:
çok teşekkürler canımcım aynen çizgimizde devam ediyoruz :muck: :beer: :kalp:

uuuu hacım harbiden ilk üyelerdensin hobaaaaaa :muck: :beer: :buddha:[/quote]

hatta taaaa vaticans zamanlaraını bilirim

bu arada kaçıncı üyeyim öğreirsem sevinirim bi imza yapar forumda hava olur :D :sfff: :sfff: :headbang: :starving: :oldie: :P[/quote]

334 KhulteghinKhan 27 Mar 2007, 07:24 577 Deneme Mod
334.ncü üye olmuşsun güzelim :muck: :beer:[/quote]

neyse ben bi imza yapar koyarım :D :thumbsup: :popcorn:

Tekirdağ ve İstanbul'daki En Karanlık Mekanlar
Extraloob 3 üncü yaşına girdi herkese hayırlı uğurlu olsun...
Bende yaklaşık 1.5 - 2 yıldır bu sitenin üyesiyim ve stalebug unda söylediği gibi extraloob ailesi hiç bir zaman istikrarını ve güvenirliliğini kaybetmedi bende birkez daha burada emeği geçen herkese teşekkür etmek ve kutlamak istiyorum... hep beraber nice yıllara 8) :thumbsup: :wink1:

herkese hayırlı olsun.
exl çok güzel bir forum bu arada 2 şubat anneminde doğum günü :D

Yukarı Alt