EliteTurk

Aileden
Gözlerime inanamıyorum bu kadar şaşalı bi kupa beklemiyordum doğrusu ilk görünce kalbimin atış hızı baya bi arttı iyiki varsınız. :muck: nese:

Ne muhteşem bir topic nese:
Video çok yakışmış extraloob.com 2010 yılı'nın enlerini tebrik ederim :kalp: :kalp:

Kazanan bütün arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum :kalp:

Öncelikle bana bu ödülü layık gören herkese sonsuz teşekkürler. :kalp: Ayrıca tüm ödül alanlara tebrikler. :beer:

Topic harika, video harika, görseller harika.. Bomba gibi bir yılı geride bıraktık. Umarım bu yıl çok daha güzel geçer. :beer:

Geçen sene 2 ödül vardı. Bu sene 1e düştü. Seneye inş bir düşüş daha yaşamaz ödül sayım. :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Bu seneyi de mükemmelliyetçi bir organizasyon ile süper ötesi bir şekilde kapattık.Yayında ve yapımda emeği geçen tüm takım arkadaşlarımıza,sonuçların belirlenmesine katkı sağlayan Extraloob.com üyelerine sonsuz saygı ve sevgilerimizi bildirir,2011 yılının dilediğiniz gibi geçmesini arzu ederiz.

Saygılarımızla,

Avasin

Bu siteye başladığım gün sıcak ortamlar sıcak dostluklar buldum ve kendimi buraya bağlı hissettim o günden beri gerek kendimi geliştirmek gerek iyi arkadaşlıklar bulmak için hep bağlı oldum siteye. Sanırım meyvelerini yavaş yavaş alıyorum. Beni bunlara layık gören başta extraloob.com yönetimi ve tüm kardeşlerime, tüm arkadaşlarıma sevdiklerime dostlarıma can-ı gönülden teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim.

İyi Forumlar.

nese:

En karizmatik site asistan olarak 2011'e adayım, 14.10.2011'de siteye foto koyucam.
Ahanda yazdım buraya.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Josephine demiş ki:
nese:

En karizmatik site asistan olarak 2011'e adayım, 14.10.2011'de siteye foto koyucam.
Ahanda yazdım buraya.
Hohoyyttt ben Manager olamazsam unut o kupayı sen :mrgreen:

Bana oy veren vermeyen herkese çok teşekkürler, geçen senin en 'leri topicinde d.mod muydum normal üye miydim neydim bilmiyorum ama bu kadar kupa arasında tekini alacağım dedim ve En iyi 3 kupadan tekini kaldırdım. Çok çok teşekkürler 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Josephine demiş ki:
nese:

Ahanda yazdım buraya.
Hohoyyttt ben Manager olamazsam unut o kupayı sen :mrgreen:

Bana oy veren vermeyen herkese çok teşekkürler, geçen senin en 'leri topicinde d.mod muydum normal üye miydim neydim bilmiyorum ama bu kadar kupa arasında tekini alacağım dedim ve En iyi 3 kupadan tekini kaldırdım. Çok çok teşekkürler 8)

:buddha:

NiGHTMaRe

Aileden
Bana oy veren tüm arkadaşlarıma çok çok teşekkürler.Demek ki birşeyler yapmışız ki gözünüze girmişiz.Bu aileden olmak çok başka bir duygu.İyice keyfini çıkarın 8)

Yılın Deneme Moderatörü
Limanerg

Yukarı Alt