Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ps de ron ile iyi kapıştın ama ron aldı hacım son gelen oylarla Rolling Eyes :lolmuch:

bi ünvan kazanmak vs önemli değil onlar gelip geçici mühim olan burdaki dostluğu kazanmak ben çoktan kazandım o da bana yetiyor :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mai_mai demiş ki:
Kanka ben en post cu üye seçildim istersen ünvanımı sana devredebilirim :mrgreen:
puhahahaa tiksinç bir durum adam nereden nereye geldi inanılır gibi değil user ların gözünde busun hacım fazla post kasma dolarım boynuna 2 tur :lolmuch: :mrgreen: :lol: :lolmuch: Razz

extraloob demiş ki:
mai_mai demiş ki:
Kanka ben en post cu üye seçildim istersen ünvanımı sana devredebilirim :mrgreen:
puhahahaa tiksinç bir durum adam nereden nereye geldi inanılır gibi değil user ların gözünde busun hacım fazla post kasma dolarım boynuna 2 tur :lolmuch: :mrgreen: :lol: :lolmuch: Razz
Maiciğime sadece ron dolayabilir :lol: Sen hiç uçan kafa gördünmü? :lol:

Ron usta hiç konuşamadık , beğendin mi s.c ile e.p yi ; bir sorun çıkmadı değil mi ?

@extra ne yaparsın ünvanımın hakkını vermeye çalışıyorum , bundan sonra her konuda böyle alakasız alakasız post kasacağım , haaa bundan sonra benden paylaşım filan da beklemeyin tam asalak , leech mod a geçtim bilesiniz , :mrgreen: Amannnn dolayan sen ol istersen 5 tur at alttan gir üstten çık zaten koruyacak bir onurum ünvanım da kalmadı , dolayan siz olun Crying or Very sad

bence en faydalı üye can_ksk 2007 diyosunuz 1-2 ayın kini söylemiyorlar bize

Yukarı Alt