değerli kardeşlerim ben ne zamandır bu forumu takip eden elimden geldiğince paylaşım yapan biriyim. ama ne zamandır siteyi açamıyorum. neden mi

1. kullanıcıların imzaları o kadar büyükki. yarım sayfa adamın imzası ne yazdığını göremiyorum.
2. alta bi reklam eklenmiş hiç kapatılmıyor. tamam para kazanmak hakkınız ama ben açılan sayfayı göremiyomki. ekranın 5 te 1 ini bu reklam yarısını kullanıcı imzası. ben nereyi görcem ne okucam ne yazıyom. okumak yazmak çin işkencesi. zaten net yavaşsa site hiç açılmıyor. kapatıyom mecbur başka foruma bakıyom.

3. inanın sitede dolaşırken yoruluyorum. bi sayfayı açana kadar ömrüm tükeniyor. o kadar imza resmi varki. yüklenene kadar bekle allah bekle. sonra resimler yükleniyor sonra reklamlar. zaten flash hatası veriyor çoğu kapatıp geçiyorum.

lütfen dikkate alın biraz daha derli toplu resimlerden arındırın. biz kullanıcılarda rahat edelim.

firefox kullan birde Adblock Plus eklentisini yükle isteğin herşeyi engellersin,bende şuan çoğu reklam vsvs engelli :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
effsane_61 demiş ki:
değerli kardeşlerim ben ne zamandır bu forumu takip eden elimden geldiğince paylaşım yapan biriyim. ama ne zamandır siteyi açamıyorum. neden mi

1. kullanıcıların imzaları o kadar büyükki. yarım sayfa adamın imzası ne yazdığını göremiyorum.
2. alta bi reklam eklenmiş hiç kapatılmıyor. tamam para kazanmak hakkınız ama ben açılan sayfayı göremiyomki. ekranın 5 te 1 ini bu reklam yarısını kullanıcı imzası. ben nereyi görcem ne okucam ne yazıyom. okumak yazmak çin işkencesi. zaten net yavaşsa site hiç açılmıyor. kapatıyom mecbur başka foruma bakıyom.

3. inanın sitede dolaşırken yoruluyorum. bi sayfayı açana kadar ömrüm tükeniyor. o kadar imza resmi varki. yüklenene kadar bekle allah bekle. sonra resimler yükleniyor sonra reklamlar. zaten flash hatası veriyor çoğu kapatıp geçiyorum.

lütfen dikkate alın biraz daha derli toplu resimlerden arındırın. biz kullanıcılarda rahat edelim.

Çözüm önerin nedir makara:

extraloob demiş ki:
effsane_61 demiş ki:

Çözüm önerin nedir makara:
bağlantım yavaş deil kurumdan bağlanıyorum. ve fiber optikle bağlıyım indirme hızım 1 mb üstünde statik ip var upload hızın bundan daha fazla.

siteyi açınca browser kafayı yiyor. yazıyı bulup okuyana kadar aklım şaşıyor. resim upload ediyorum şu imzalara avatar resimleri kesinlikle deişmeli, reklamlara lafım yok para kazanmak hakkınız.2 sitee moderatörlük yapıyorum. 1 tanede kendi sitem var. ondan reklamlar konusunda çok fazla bişi diyemem.ancak

çözüm önerileri.

1 kesinlikle avatar resimleri deişmeli.
2 imzalar kesinlikle deiştirilmeli.
3 flashlar yerine uygun resimler seçilmeli.

bir kaç resim yüklüyorum kendiniz görün daha iyi anlarsınız.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

şu resimlere bakın şu pc ekranına bakın insan çıldırıyor. bişi okumak yada yazmak için.

ayrıca ben bu siteyi seviyorum çok güzel paylaşımları var amacım eleştirmek deil yazdıklarım dikkate alınırsa daha güzel bi forum sitesi olur. yoksa banane bana lazım olana bakar kapatır giderim siteyi uğruşmam. ilginiz için teşeekkür ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla kuzum bizde sorun yok sende sorun varsa bununla yaşamaya alışacaksın durum gördüğün gibidir tadını çıkartmaya bak :kalp:

derdimi anlatamadım ama neyse en iyisini siz bilirsiniz. sadece yardımcı olmak isdedim.

Yukarı Alt