Kesin kendi keylogger bu programın arkadaslar sakın indiriyim demeyin. bi kere mantklı dusunun. keylogger programı ekran kalvyesini nasıl gorebilir? sadece mouse tıkları yapıosunz ve o progrmaın bilgileri şifreli olarak gidiyor. microsoft tarafından yazılmıs bir keran klavyesi windowsdaki. o program yakalancak keylogera da bu programı mı yakalanmıcak? :D mantıklı dusunun arkadaslar sakın indiryim demeyin yazık olur emeginize. garibanın emegini parasını calar bunlar.sanmayın ki forumda tanınan biri diye size guvenilir program vericek ben cogu sitede yoneticilik yaptım. kendim programcı ve elektornikciyim. ne insanlar gordum ufak oyunlarla kandırıp hack yapan. boyle bi programın içine keylogger entegre etmek cocuk oyuncagı. programlaya yeni baslamıs biri bile yapabilir boyle bişeyi. SAKIN İNDİRİP DE EMEGİNİZİ BOŞA HARCAMAYIN. Saygılarımla. ## SD WEB DESiGNER

Benim yazımın altına nerede naısl konusacagınızı ogrenememişsiniz diyen arkadasa;
Bu uyarıyı daha baska nasıl türlü yapabilirim? bu yazıyı yazmakla kendi cıkarıma bişeymi yaptım?
1-boyle bir programa gerek yok
2-keylogger entegre edildigi taktirde hiçbi virus koruma programı virus yakalayamaz cunku virus yok kendi isteginizle acıyosunuz ve tuslara basıyosunuz.
Baskasının emeginin calınıp kullanılmasından nefret ederm. bu programı yazan arkadası surekli ggoruyorum heryerde tesekkurler alıyor fakat su var ki yukarıda söyledigim ilk 2 maddeye göre kimsenin emegini riske atmaması gerekiyor. Daha baska nasıl konusup da uyarıcam. bu oyunu 13-15 yasındaki cocuklar da oynuyor. ailesinin parasını oyuna yatırıyor goruyoruz cevremizde . bi işe yaramıcak bi uygulama için emek ve paralarını riske atmaya degmez. bunu baska türlü de anlatamam. bana nasıl konusacagımı ogretmeden once programlamayla ilgili bir yazıda benden fazla bilgin olması lazım ki beni yargılayabilesin sayın arkadasım. Saygılarımla.

Beyler bu adi şerefsiz zürriyetsiz Kitapsıza inanmayın verdiği programda ne biçim bi trojen varsa a.q pw değiştirdim pc ye format attım genede kâr etmedi silinmio trojen cara ya bu şerefsiz yada başkası girmeye calısıor bu kadarmı şerefsiz olur bi insan lan bıktım pw değiştirip format atmaktan bi extraloob içinde yapıor bu işi sitenin sahibine ayıp be güzelim siteyi kullanılmaz ve güvenilmez hale getiriosunuz utanın böle programları indirmeyin arkadaşlar

closek demiş ki:
Kesin kendi keylogger bu programın arkadaslar sakın indiriyim demeyin. bi kere mantklı dusunun. keylogger programı ekran kalvyesini nasıl gorebilir? sadece mouse tıkları yapıosunz ve o progrmaın bilgileri şifreli olarak gidiyor. microsoft tarafından yazılmıs bir keran klavyesi windowsdaki. o program yakalancak keylogera da bu programı mı yakalanmıcak? :D mantıklı dusunun arkadaslar sakın indiryim demeyin yazık olur emeginize. garibanın emegini parasını calar bunlar.sanmayın ki forumda tanınan biri diye size guvenilir program vericek ben cogu sitede yoneticilik yaptım. kendim programcı ve elektornikciyim. ne insanlar gordum ufak oyunlarla kandırıp hack yapan. boyle bi programın içine keylogger entegre etmek cocuk oyuncagı. programlaya yeni baslamıs biri bile yapabilir boyle bişeyi. SAKIN İNDİRİP DE EMEGİNİZİ BOŞA HARCAMAYIN. Saygılarımla. ## SD WEB DESiGNER
büyük ihtimalle haklı. boş yere konuşmam bende doğru söylüyor bu arkadaş sakın indirip kullanmayın.

Yukarı Alt