Takımı
Besiktas
Evet Arkadaşlar Kesinlikle Kendi Buluşuum Olan Extra Stat Pointi Sizlerle Paylaşmanın Zamanı Geldi.Çok Uzun Zaman Once Buldum Ama Paylaşması Bugüneymiş.Normal Olarak 1 Lv De 1 Manyang Keseriz 3 Stat Point Gelir.1 Eye Ghost Keseriz 2 Lvl Oluruz 3 Daha Gelir.Etti 6 3 Tane Daha Eye Ghost Keseriz 4 Lv Oluruz ve Toplamda 9 Stat Pointimiz Olur.Ama Eğer 1 Lvlken Manyanglara Dokunmadan Gidip 3 Lvlik Eye Ghost Kesersek Direkmen 4 Lv Oluruz Ve 9 Stat Poin Yerine 13 Stat Poin Geliyor.Buyrun İspatı:

- Resim Silinmiş.

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

Saygılarımla:
Spyware..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Quensis demiş ki:
Bunu 88 level önce öğrenseydim 4 tane str fazlam olacaktı. :lol:
asdasd :twisted:

Yaşasın Ezik Olmak :P Sjsro Yeni iP de Charım Calındı.Sjsro Eski iP Başladım.WildSpy Yeni Nickim.Şimdilik 3x --> TheOthers 4eweR!!

WeAre

Buralıyım
bu extra değil normal olarak lvl atlasaydın fazla stat potintleri 1 str 1 int olarak oto verecekti.Birden 3 olduğunuz için veremiyor.Onu sizin vermeniz lazım. 2 str 2 int olarak ozaman normal düzene gider.

Takımı
Besiktas
SirGLooMy demiş ki:
bu extra değil normal olarak lvl atlasaydın fazla stat potintleri 1 str 1 int olarak oto verecekti.Birden 3 olduğunuz için veremiyor.Onu sizin vermeniz lazım. 2 str 2 int olarak ozaman normal düzene gider.
Hadi Ya :!!&%&! bende bişi yaptım sanıodm :oops:

SpywaR3 demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Hadi Ya :!!&%&! bende bişi yaptım sanıodm :oops:
Ama 4 Str yada 4 int olarak verisek :thumbsup: 2 Tane Birinden fazla olucaktır :)

Yeni mi ? Bunu çoğunluk bilir allah aşkına önce bulunan bir bugdır.... Ama genede kimse paylaşmamıştı saol ...

Takımı
Besiktas
LostWay demiş ki:
Yeni mi ? Bunu çoğunluk bilir allah aşkına önce bulunan bir bugdır.... Ama genede kimse paylaşmamıştı saol ...
bilenler var ama bilmeynler için faydalı olur diye düşündüm.

HBK

rank8
Bunu daha önce istemeden bende keşfetmiştim ancak paylaştığın için teşekkürler. :)

kardeşim mesela sen str sin öle yaptın o 4 fazlalıktan 2-3 ü ıntten azalıyo vs strsin mp lazım mp olmadan skillmi vurcan 1 skill 1 elyakma yaptınmı connect mp yazmaya başlar bunu bende keşfeddim ama bu kötü yanından dolayı boşuna yalımasını istemedim ıntsende strden azalıyo nuker olcaklar denemeyin

Takımı
Besiktas
CoM3WsCoMe demiş ki:
Quensis demiş ki:
Bunu 88 level önce öğrenseydim 4 tane str fazlam olacaktı. :lol:
^^ Yanlız Bu 2-3 Lv Birlikte Her Atlayışınızda Oluyor. 10 Lv de TG Kesilince 17-18 filan olunuyor sanırım o zmn bakın o zmn da oluyor...
evet.dediğim gibi fazladan lvl atlayınca veriyor..

Yukarı Alt