:starving: :starving: Foruma Çok Uzun Bİr Ara Vermiştim Dönüşüm Renkli Olsun , Aday Listesine Yazarmsn ?

Bişeyi çok merak ediyorum paparazi rütbesinde bi kişi sadece röportajı'mı yapabiliyor.
Başka bi foksiyonu varmıdır,onu öğrenmek istedim sadece eyer deginiz gibi eğlenceli bi işse bende adaylaıgımı koymak isterim.
nese:

Merhaba biraz kendinden bahseder misin, nickinin anlamı ne, bu forumla ne zaman tanıştın,gelecekle ilgili planların hayallerin neler al sana röportaj :D
Ben 4 yıl beraber yatılı kaldığım insanları tanıyamıyom 5dk da mı tanıyacağım birisini? belki yalan söylüyo belki olmadığı biri gibi davranıyo forumlarda az rastlanır bişey değil ki bu?

Mopneet

SultibaC demiş ki:
Bişeyi çok merak ediyorum paparazi rütbesinde bi kişi sadece röportajı'mı yapabiliyor.
Başka bi foksiyonu varmıdır,onu öğrenmek istedim sadece eyer deginiz gibi eğlenceli bi işse bende adaylaıgımı koymak isterim.
nese:
Extra Magazin bölümünde yetkilere sahip olacaksınız. Konu kilitleme gibi.
Bunun dışında sadece röportaj yapılmayacak, size verilen görevleri ya da sizi aklınıza gelen projeleri gerçekleştireceksiniz.
Aday olmak istiyor musun? ^^

@lazvegaz
Madem sana sıkıcı geliyor görevi yaparken eğlenmeyeceksen neden aday oluyorsun ki?

Yukarı Alt