Lütfen dikkatli okuyunuz.

Block lanmış hesabınız var sa ban yemiş değil sadece block lanmış hesaplar için geçerlidir. Bunu siteye mail atarak v.b şekilde düzeltemezsin zaten cevap ta vermezler. Yapmanız gerekenler paypal dan size mail gelmiştir bu olay yüzünden ingilizceniz varsa orada zaten detaylı şekilde anlatıyor www.paypal.com gireceksiniz üyeliğiniz var sa direk girin sizden tekrardan card bilgilerinizi yazmanızı söyleyecek ve yazdıktan sonra ne kadar para banka tarafından alınmışsa para card tan çekilecek , ben üyelik almadım ben nasıl yapacam diyorsanız anasayfada en altta www.paypal.com da security center var oraya giriyorsunuz Unauthorized Transaction sağ da yan tarafta oraya tıklıyorsunuz ve gelen sayfa boşlukları doldurun ve hangi card la aldıysanız o cardın sahibinin adı ve bilgileri
ondan sonra devam yani continue diyeceksiniz ve orda hangi card la almışsanız son 2 numarısı verilmiştir sizden diğer numaralar istenecek yazın ve hesabınız tekrardan active hale gelsin umarım yardımı olmuştur anlamadığınız bir durum varsa bu başlık altında yazabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Alıntıdır

Yukarı Alt