ya arkadaşlar bnm char blocklanmış da 46 lvl rogue 46 lvl wolf 12m para itemler felan siteye giriyorumda email hatırlamıyorum Shocked Confused adress line 1 nedir birde transection date ye ne yapcaz ve alttaki seçeneklerden hangisini seççez lütfen yardımcı olun!!!!

benim alpste silk yuzunden blocklanmış bi charım var bunu yaparsak olur mu??

ya arkadaşlar benimde spartada 68 lvl nuker çarım ban yemişti haziran ayında.şuan bu yolla adamıma kavuşabilrmiyim?yardımcı olursanız cok sevinirm.

Arkadaslar Bu yöntem Silkile Ban Yiyenler İçindir Silk SOrunu Yüzünden Bottan Ban Yemis arkdaslara Bir Çözüm Deildir Ben Öyle Biliyorum

CaN_KsK demiş ki:
Arkadaslar Bu yöntem Silkile Ban Yiyenler İçindir Silk SOrunu Yüzünden Bottan Ban Yemis arkdaslara Bir Çözüm Deildir Ben Öyle Biliyorum
benımkı silk yuzunden blocklandı yukarıda fotosu var soyledım sılk aldııgm adama yaptı acılır dı mı senınkıde sılk yuzundendı dı mı

arkadaslar bende resımdekılerı yaptım ama en son resım cıkmadı.sılk kendı paypal acc yuklenmemıs kendi paypal acc acabılırmıyım.bilen arkadasların dıkkatıne ılgılenırsenız sevnırım ıyı gunler

İlk Aşamada İşaretli Seçenek Yok Artık..YArdımcı Olabilrmisiniz Lütfen :'(
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
benim ki hiç acılmıcak demek ki banned yazıyo bende 65 lv full int char gitti :( ona hiç silk almamıştım galiba ondan

St-Wampire

Öğreniyorum
Punishment Description die gecen yazı bu silk sorunuyla ilgili mi ve site yenilenmiş...Bi de biri detaylı anlatabilir mi?Mesela ad soyad üyeliğimizin bulunduğu ad soyad mı?...

Ya benim sorum olcak ben geçen sene 80 lvl charımı 69 lvl içi 7 aylık ticket olan bi charla takas ettim oyundan tamamen güven meselesi ile takas ettim charı normal oynadık ikimizde ama benim charda ticket yoqtu 80 lvl de ben 5 6 ay ara verdim yeni patch gelmiş chara giremedim anlicanız charcback blocked oldu içindeki ticketler yyüzünden blocklandı şimdi bu charı açmamın yolu nedir ben bu chara daha önce hangi kredi kartından alışveriş yapıldı kredi kartı no hiç bşey bilmiyom
char 7 aylık ticket dolu Full sos 69 lvl oasis ismi X_arneTTi_X bu charı açarsam oasiste kim ne dilerse dilesin benden 3 4 bil para var içinde şimdiden yardım edenlere teşekkürler

Yukarı Alt