Jasmin mesajın'ın msn konuşması olduğunu biliyorum ama zhürd abzürd sitelerin reklamını içeriyor ve birazda küfür :) Reklam'ı ve küfürü editledikten sonra tekrar koyabilirsin.

ehue ya olm k maras dio da oyuna giren war mı yok sifre koymuslar bi tane adm bulmus uyelik alımını kapatmıslar hemen fake olm bosuna beklemeyim cocuk dha o accam dien adm :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ThEBLaDeR demiş ki:
Açılınca Sizide Görücez Merak Etmeyin Bi 32 mbit İnt Alalımda
Hala açılınca diyorsun , kahraman maraş'a açılmış ya işte mhuahaha git kahraman maraş'tan oyna kahraman maraş belediyesinin kahramanmaraşlılara özel hizmetidir . Maraş dondurmasından sonra maraş sro phauhuauhueah Jasonwalker aldı bunları msn'ine ekledi o kadar bilgisizler o kadar cahillerki görseniz gülme krizine girersiniz adam jason'a "abi sen bu işlerden anlıyorsun galba bişi soracam sana " diyor . :mrgreen: Adamlar sitelerinin banner'ına resim koymuşlar resimin üstünede yazıyla server'da kaç kişi olduğunu yazmışlar :mrgreen: Server'a kim girdiyse iki de bir resim mi değiştirilecek :mrgreen:

Adam kahraman maraş'a sro açtım diyor hala hala adamı savunuyorsunuz anlamıyorum ki nasıl bir akıldır bu :mrgreen:

bu 2 yazıyı okuyun gülmekden gebereceksiniz :lol: :lol: adam resmen dalga geçiyo :lol: :lol:

adam başlık açmış ve bunu yazmış :lol:
- Resim Silinmiş.

üyelik almak için bu soruyu cevaplandırmamız lazımmış :lol: :lol: :lol:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
üzgünüm reklamlara felan bakamamışım neyse daha editleyemem :D çünkü ss fln almamıştım... neyse gören gördü zaten :D

gene bi yerlerimle güldüm ya :lol: .Beyler ben private bu adam bizim uyandıgımızı ve hala ona inananlarıda uyandırdıgımızı anlayınca bize hava olsun diye açtım diyo.o server ismi vs onlarıda paintle yazmış adamda photoshop bile yok.K maraş a server açtık diyo ama daha oyuna girebilen yok.Bazı yalakala modlarda adam oyunu açtım diyince geri dönmeye kalktı ama banı yeyip gururlarını yerin 1000 kat dibine sokturarak banlandılar.Yazık acıyorum... insan en azından bazı şeyleri örnek alır aynı hataya düşmez.Her sabah bi yerlerimle gülmek için siteye giriyorum ve gülüyorum inanın komedi filmi bile komedi siteleri bile beni bu kadar güldüremez bence o site hiç kapanmasın bizde hep ..müzle gülelim :muck:

Yukarı Alt