beyler vista kullanıcısıyım kısa kesicem oyun oynarken birden takılıyor maus bile kıpırdamıyor sonra restart atıyor 4-5 sefer sordum format at dediler onu yap dediler bunu yap dediler dediklerini yaptım ama olmadı böyle bir sorunu olupta cözenler lütfen ilgilensin şimdiden teşekkürler
-- e bide ben format atmayı yanlış anlamış olabilirmiyim vistada recovery manager diye bişey war ben onla fabrika ayarlarına geri dönüyorum

Ramleri cıkar sil önce sonra yerlerini deyiştir tak sonra ekran kartını iyice sil. Gir oyuna kasanın kapagı acık olsun baktın kasmıorsa kasanın kapagını kapat.

BoOoOS demiş ki:
Ramleri cıkar sil önce sonra yerlerini deyiştir tak sonra ekran kartını iyice sil. Gir oyuna kasanın kapagı acık olsun baktın kasmıorsa kasanın kapagını kapat.
arkadaşım sen de herşeyde ram deme yaw :D

@dj_bugra
bilgisayarın ısındığı için restart atıyor olabilir...

illa ilk açıldığında ısınacak diye bir şey yok... herhangi bir zaman ısınabilir...

kapak açıksa ya sorun başka, ya da pc gerçekten ısınıyor...

speedfan gibi bir program kurup programdan ss atar mısın ?

dj_bugra demiş ki:
yok abi ben acar acmaz direk ecsro giriom saten kasa kapagıda acık
kasa kapağı acık ise daha cok ısınır sen kasa kapağını açarak ordaki hava koridorunu bozmuş oluyorsun.

Beijo

Bilgiliyim
sorun tam olarak şöylemi ;
donuyor ve kendiliğinden kapanıyor sonra 3-4 saniye bekleyip kendi kendine açılıyor mu ?

donma sorunun pek çok farklı nedeni wardır exl sitesinin çözememesi normal çünkü donma hep aynı hatadan kaynaklanmaz ve genellikle donanımsaldır mesela bnmki şaka gibi ama cd-romun güç kablosu takılı değilken sürekli donuyodu

Buldum:Ekran kartının driverini hatalı veya eksik yüklemişsin sil tekrardan yükle.

Sir Valek

Tanınıyorum
emerew demiş ki:
donma sorunun pek çok farklı nedeni wardır exl sitesinin çözememesi normal çünkü donma hep aynı hatadan kaynaklanmaz ve genellikle donanımsaldır mesela bnmki şaka gibi ama cd-romun güç kablosu takılı değilken sürekli donuyodu
Evet bu sorun bndede vardı :) power supply yanmıştı yenisi aldım. Taktık arkadaşla cd-rom'un güç girişini takmadık. PC Açılmıyordu açılsa bile takılıyordu. Donmanın sebebi arkadaşında dediği gibi çok farklı nedenler olabilir. Ama EN Önemli faktör VISTA. At XP kurtul.

EVet Arklar Vistayı Sildirdim Xp Kurdum SOn 1 Haftadır Sorunsuz Oynuorum Yardımlarınız İçin Teşekkürler

Bendede Böyle Bir Sorun vardı Knight'ta ama Windows Xp Sp3 Red[Bir Sürüm] Kurulyken . Orjinal Xp yi kurunca geçti .

Yukarı Alt