Server
Flora
Takımı
Galatasaray
esecenet demiş ki:
3.planım:
Sitede bir Dj ve Radyo'nun olması :D
Sitede Hiç yenilik olmasa bile radyo dinlemeye gelmeye hazırım.
Dj bulunamazsa Bir Radyo Kanalına Bağlanılabilir. ?!!!!!!. ?!!!!!!. ?!!!!!!. ?!!!!!!.
ı ıgh.

extraloob demiş ki:
esecenet demiş ki:
3.planım:
Dj bulunamazsa Bir Radyo Kanalına Bağlanılabilir. ?!!!!!!. ?!!!!!!. ?!!!!!!. ?!!!!!!.
ı ıgh.
Cevabın şu olmasını beklerdim:
Açmadık-Açmıyoruz-Açmayacağız. 8)

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
hadi beyler yoralım kafaları güzel birşeyler çıkaralaım sitemiz için 8)

Exl tarafından program yazılsın ıcınde extraloob.com sıtesınde olan programlar yer alsın yanı hıç diger sitelerin reklamı olmasın sadece exl nın prgramı olsun

bu sayede hızlı we kolay ındırme yolu :d nasıl ama

Arkadaslar extraloob.com siytesini iyi tanıyanlardan ii grup kuralım eger arsa cıkarsa bu arkadaslar msn den herkese mail vs. konnsma gorusmelerıo yaparak sıtenın hıtını arttırsın <

nasılk bır fıkır ama !

MrT3CHN0 demiş ki:
ganigani demiş ki:
Sitede chat bölümü olsun.Msn tarzı.Tabi Bölümlere ayrılmış bir vaziyette olsun ve 1 kişi 1'den fazla chat bölümüne katılamasın :mrgreen:
Düşüncen Biraz Garip Olmuş Ama Yinede Bir Düşünce Tarzı... :?!

gordugun gıbı (forumu okursan gorurusun ) bu fıkrı daha onceden verılmıs !!!

extraloob demiş ki:
esecenet demiş ki:
2.Planım :
Siteye Yeni Kayıt Olan Üyelere Extraloob yazılı bi avatar yapılsın isteyen değiştirebilir.Yani Yeni Kaydolan Herkese yada Avatarı Olmayanlara Extraloob Yazılı Bir Avatar
eskiden bu vardı update yapınca gitti hemen koyalım haklısın :wink1:

Aslında sızınkı gıbı uye olanın yesıtlı sekıllerde logoları ıolsun kendılerı cesssınler imzalarıda bunun gıbı olsun !!!

extraloob demiş ki:
esecenet demiş ki:
3.planım:
ı ıgh.

arkadas dogru soyluyor yukarıda madıa player olsun benım dıger sıtelerde dj lık yapmısım war yardımecı olurum ...

Projelerim - 1 : Mod Başvurularına Yeni Bir Soru.

Proje Açıklama : Bazen aramıza yeni deneme moderatörler alıyoruz. Bu deneme moderatörlerin yabancı sitelerden bilgi alması, sitemize gelen yabancı üyelerle anlaşması için mod başvuru formuna ; "İngilizce seviyeniz nedir ?" adında bir soru sorulursa deneme moderatörlük için başvuran üyelerimizin ne derece inglizice bildiğini öğreniriz ve mod olmak istediği alanda ingilizce öğrenmesi gerektiren bir mevzuu varsa ona göre karar veririz.

Saygılarımla.

JasonWalker demiş ki:
Projelerim - 1 : Mod Başvurularına Yeni Bir Soru.

Proje Açıklama : Bazen aramıza yeni deneme moderatörler alıyoruz. Bu deneme moderatörlerin yabancı sitelerden bilgi alması, sitemize gelen yabancı üyelerle anlaşması için mod başvuru formuna ; "İngilizce seviyeniz nedir ?" adında bir soru sorulursa deneme moderatörlük için başvuran üyelerimizin ne derece inglizice bildiğini öğreniriz ve mod olmak istediği alanda ingilizce öğrenmesi gerektiren bir mevzuu varsa ona göre karar veririz.

Saygılarımla.
bölümler için ing gerektiğini sanmıyorum sro general support bölümü dısında

EfnuR

Öğretiyorum
Projem-4: Hızlı Cevap

Açıklama:Artık Cevap Yaz Butonuna Tıklamadan Konunun ALtında Bir Hızlı Cevap yeri Olsa Müthiş olur.

Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
Proj-e 6 |||| Bir program
Nedir:bir çeşit autologin yapacağız
Açıklamam: programlama hakkında ben birşey bilmiyorum ama sitenin kendine ait bir autologin programı yapacağız.bu programın diğerlerinden farkı nodc programına uyumlu olup trafic verdiğinde 12 sn sonra bi daha basmasıdır ayrıca sitedeki bilgiler gerektiğinden siteye üye ekeceğini düşünüyorum.

Saygılarımla...
batuknight

Yukarı Alt