Evet arkadaşlar dün akşam abimle birlikte yaptım, mükemmel bir takım oyunu işi işin doğrusu.

Diablo 1 den bahsediyorum. Diablo 2 nin multisinide oynadım ve diablo in multisi kadar güze değildi işin doğrusu.

Serverlar 4 kişiliktir. Herkes beraber görevleri yapar, birinin aldığı görevi herkes almış olur.karakter seçiminde okçu savaşcı ve büyücü var --aynı SRO daki gibi--

Amaç 16 katın16 sınıda halledip en alt kattaki diabloyu öldürmek. Siz yaratık öldürdükçe lvl atlarsınız vb. SRO gibi.

İlerkisaatlerde size oyunu upload ediceğim. Benim önerim biz EXL içinde kendimize ayit serverlar açalım ve bunu kontrol edelim (Diablo 1 deçoğu kişinin bildiği hileler ve trainerlar vb. vardır. Bunların kulanımım yasak olması için.)

Oyuna kaydolması ve oynaması tamamen ücretsizdir!!!

hmm acıkcası pek ılgımı cekmedı ama oynarım mesela soylede olabılır herkes extraloob tan aldıgı sıfrelerle gırebılsın mesela serverların kademesı olsun admınler,denememod,mod,bılgılıyım,ogretıyorum felan fılan :D vede mesela bılgılıyım alttakı tum serverlara gırsın usttekılere gıremesın buda sıtedekı paylasımı arttırır:d

Haklı olabilirsin. Bunu ileteyim. Bunun için server ları birazcık değiştireceğiz ama olsun. Olursa SRO gibi herkes oynar.

Bot DC olduğu zaman indirmenin birkaç farklı yöntemini koyucağım.

Yanlış şu anda oyunda bazı guglar var. Server ları oyuncular kendileri açarlarsa hack, exploit vs. kullanabilirler.Bu yüzden bazı ufak tefek şeyleri değiştirip, server i EXL üzerinden yapmamız gerekecek.

Oyunu test etmek isteyen modlar, deneme modları, adminler, global modlar bana lütfen PM atsın. Oyunu test etmek için 3 kişiye daha ihtiyacım var.

Teşekkürler

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Arkadaslar blizzard`in sitesinde is alimlarina bakarken cok ilginc bir sey dikkatimi cekti. Diablonun ekibi bir 3D cizim icin uzman ariyordu. Ayrintili okumak istedim ve istedikleri insanin ozellikleri arasinda beni cok heyecanlandiran birsey gordum ve sizle paylasiyim dedim. Istenen ozellikler arasinda `online oyun yapmaya hevesli` olmasinin bir arti olucagi soyleniyordu. Sonra diger islere bakarkende buna benzer bir kac tane ilan daha gordum. Burdan cikarttigim sey su oldu: Blizzard in WoW dan sonra cikarticagindan bahsettigi NGMMORPG (New generation MMORPG) si diablo imis. Ben starcraft olur diye dusunurken diabloyu gorunce cok heyecanlandim cunku online oyunlarin cogu h.slash oldugu icin ve diabloda bunun babasi bir oyun oldugu icin. O kan vahsetin muhtesem goruntu kalitesinde (everquest2 oynayanlar bilirler NGMMORPG ler cok yuksek kalite goruntu icerir yani crysis gibi goruntuye sahip bir online oyun dusunun) ve online olarak piyasaya surulcek olmasi benim online oyun hayatimin bir 15 sene daha devam edicegi anlamina geliyor. En iyi ihtimalle blizzard wow u 2 senede bitiricek. o sirada starcraft2 patlaticak piyasaya o siradada warcraft filmleri cikicak tam onlar bitti derken diablo online piyasaya cikicak super gunler bizleri beklior tabi uykusuz gecelerde buna dahil...

Yüzde yüz alıntı :D

Yukarı Alt