Server
Flora
Takımı
Galatasaray
jesuswan demiş ki:
Hatlardan oldugunu sanmiyorum,revolution adiyla YKP`ye girip degistirmeler olsun,atamalar olsun,nick degistirmeler olsun fazla yuklenme yaptigimiz icin bu yavaslik kanimca,biraz boyle olmak zorunda,aksama duzelir yeniliklerimiz bitince..
aynen öyle bende şimdi farkettim bütün yönetim kadrosu harıl harıl çalışıyoruz 1-2 gün bu şekilde bir yavaşlık yaşamamız normaldir bilginize.

bende öğlen bir sorun vardı,20-25 dk sonra gitti,şu an mükkemel.Siz arkadas çokmu program çalıştırıyorsunuz acep?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
5 admin bir o kadar glob devamlı siteye eklenti yapıyor bazı şeyleri kaldırıyor aynı anda fazla işlem yapıldığından dolayı bu sorun ortaya çıkıyor.

Siz pc'nizde 5 veya 7 client açtığınız zaman pc'niz kasmazmı + başka programlarda winamp vs. İşte siteyide pc gibi düşünün,admilerimiz,modlarımız,sitemiz için gerekli bazı şeyler yapıyorlar,vede sitemizdeki online sayısına bakarsak sitenin biraz kasmasında sakınca yok sanırım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
halen çalışmalarımız devam ediyor ayrıca bu yavaşlığın birazı bizim arka planda çalışmamız büyük çoğunluğu ise telekom kaynaklı, gördüğünüz gibi her sayfa almada bir yavaşlık sözkonusu.

bannedddd

Buralıyım
Evet telekom'dan olduğu da belli, başka sitelere de yavaş bağlanıyorum ve oyunda aşırı derecede lag var. :|

Yukarı Alt