Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ghost Spy demiş ki:
ya bana clan lazım arasıra sro dan sıkılıp giriyorum cs en iyi scorlarımdan biri nette cs13.oyundayiz.biz de oda 138/85 top15 =) nikim extuiener.dll2#
gel dusunuruz oyundakı nıckın nedır exl de

Midbroke

Bilgiliyim
Titus Pullo demiş ki:
GG server bugün itibariyle aktif ^^
Adminlerinize çeki düzen verin bunu da geçen gün çok sert bir dille off topic te belirtmiştim o olay için özür dilerim .

ping degerlerim cok yuksek bir yardımcı olsanız oynayamıyorum surekli high ping time yuzunden kicked

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
crossspeed benzeri bir program kur bence devamlı pingliyor ve ping düşürüyor.

valla cfosspeed i ayarladım hatta hl.exe yi de attım içine ping min ledim fayda yok hele gg de acayip lag var:S

sadece gg servera girdigimde inanılmaz lag var ping degerlerine bakıyorum benimki 300 lerde millet 30 40 larda oynuyor dogal olarak 2 dk sonra yuksek ping den dolayı ''kick''

Vallahi hiç bir mantıklı açıklaması yok yaf. Ne diyim şimdi. Pro da funda kasmıyor GG de kasıyor. İlginç olan tek sende var bu sorun. Bizde herhangi bir problem çıkmıyor. Neyse artık pro veya funda oyna

GG serverda pingin olduğunda oyun kasıyor mu? Oynanmaz halde mi? Eğer çok sorun olmaz diyorsan. Yüksek pingi atma eklentisini kaldırayım :)

ping oldugunda deli gibi kasıyor en iyisi atması eski haliyle dursun iyi boyle sagolasın

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt