hobaa funda bu mu ya makara: bende diğer topicte pot kırdım özledim gibisinden makara:
tabi bu beni tanımaz makara: :mrgreen:

Kitty

Guathema demiş ki:
hobaa funda bu mu ya makara: bende diğer topicte pot kırdım özledim gibisinden makara:
tabi bu beni tanımaz makara: :mrgreen:
emin ol sen söyleyene kadar anlamamıştım cnm :D sorun değil tabii ki.ama hatırlıyor gibiyim yaa,Fundamental'deyken de moddun değil mi?Öyle bi seyler ya da

Kitty

xFactoria demiş ki:
aslinda yine buna benzer bi etkinlik yapsak guzel olur ^^ :P
telif hakları bende cinım kusura bakma ama kendime yakın bi normal üye göremiyorum şu anda yani biraz zor düzenlemek nerde eski arkadaş grubum nerde :(

Kitty

shneZee demiş ki:
xFactoria demiş ki:
Benzer etkinlikler olabilir tabi ama bbg gibi bir etkinlik pek iyi olmamıştı gerçekten.
ne bakımdan acaba? :] bi de bilgi yarışması olmuştu 32 kişi içinden sıyrılarak 1.olmuştum ah eski günler :(

Heather demiş ki:
shneZee demiş ki:
xFactoria demiş ki:
Benzer etkinlikler olabilir tabi ama bbg gibi bir etkinlik pek iyi olmamıştı gerçekten.
ne bakımdan acaba? :] bi de bilgi yarışması olmuştu 32 kişi içinden sıyrılarak 1.olmuştum ah eski günler :(
Kişisel görüşüm benim,forumlara uygun şeyler değil bence bbg tarzı etkinlikler bilgi yarışması dersen tabi ki :santa:

Kitty

shneZee demiş ki:
Kişisel görüşüm benim,forumlara uygun şeyler değil bence bbg tarzı etkinlikler bilgi yarışması dersen tabi ki :santa:
hmm bi bakıma haklısın az mı ortalığı karıştırmıştım az mı dedikodu etmiştim :p :] neyse,bu aralar oyun da hazır boşken bi planım var hayata geçirebilirsem süper olur :ş

Yukarı Alt