1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ExL ailesine günlüğüm

1. TheBigDady

TheBigDady Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Merhabalar saygılarımla sevgilerimle
    Ben extraloobun eskiiiiiiii üyelerinden "BBKing" namı değer sanal alemde ne kadar "BBKing" olsakta en çok sevdiğim nick'im "NiqhtwolF" um.Ne biliyim şu anda duygularımı dile dökemiyorum.Bir yandan bir üzüntü.Biryandan hüsran,bir yandan neşe.Hayata sımsıkı bağlanmak isterken kökleri kopartılan ağaç gibiyim şu anda.Baharın gelmesini öyle çok istiyorumki o sarı yaprakların yere düşmesini çok özledim.Her neyse şimdi bunu okuyan arkadaşlar sorucak "Bu delimi yahu,ne diyor bu ?" evet sizin gözünüzde ben bir deliyim.Bu sitede az günüm geçmedi ailemden biri oldunuz.Güzel şeyler paylaştınız gerektiğinde güldük gerektiğinde küfür ettik.Gerektiğinde kahkahalarla "Okan" abimizin yaptığı silkroadın ilk po.nosunu izledik.Oda yetmedi bazen forum kurallarını aşıp forumda siyasete girdik.Ne biliyim bunları anlatırken dilimde tüğler bitiyor desem yeridir.Anlatılmıcak kadar çook uzun bir maceram geçti burda.Bunların hepsini içimden gelerek yazıyorum.İnsanlar bana gülücek biliyorum.Bunlar benim hoşuma giden şeyler.Hayatımın %3 'ünü burda geçirdim.Ama pişman değilim umarım bu öss beni bunalıma sokmaz.Bir yandan dert,keder,aşk acısı biryandan derin düşünceler.İnsanların bana bakıyormuş düşüncesi bana bakıp gülüyorlar hepsi sanki.Bana yaşın küçük diyiceksiniz yaşım 17.Ben 17 yaşına geldim ama kimse beni bu site kadar eğlendiremedi.Biliyorum bunu okumak size zor geldi.Sizlere içimi dökmek sizlere açılmak istedim vesselam.

2. Sacrifices

Sacrifices Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buda bi başarı (yazdıklarına göre ben sendende deliyim)

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    kasma kendini yaptıkğın işlere bak önce okul sonra arkadaşlık ilişkileri sonrasında sanal alem hepsini bir düzende tutman dileğiyle canımcım :kalp: :muck:

4. Guernica

Guernica Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    öğrenci
    Başarıyorsun :kalp: :muck: