ShareTable.tk isimli kullanici adim calindi. Sifrem kolaydi sanirim ondan oldu.

baserb olarak siteye kayit oldum daha sonra Nesquik olarak ismim degisti ve d.mod olarak karakter alim satimda görev yaptim ve daha sonrada ShareTable.tk olarak degistirdim mod basvurusunda gerekli bilgileri vermistim. Siteye almanya ip si ile giris yapiyordum ve su andada alman ip si ile giris yaptim geri alma sansim varmi ? yoksa banlayabilirmiyiz simdiden tesekkürler geri dönerseniz sevinirim
d.mod basvurusu yaptigim bilgileri tekrar verebilirim.admin disinda kimseye bilgi verilmeyecektir su an zaten d.mod olmus calan kisi karsilastirip bakabilirsiniz.

hayir bana pm atilmadi yeni sifrem ve diger kullanici adi hala kullaniliyor banlanmasi taraftari degilim cünkü uzun süredir ayni accountu kullaniyorum.

ve su anda accountun adini Sauronn olarak degistirmis istenilen sorular sorulsun hepsine cevap veririm :S Sahit de getirebilirim yeterki o accountu kullanmasin calan kisi

tesekkürler extraloob 2 gündür accountum calindi diye atmadigim pm kalmadi ve kimse bana geri dönmedi bundan sonra önemi yok calan arkadas güle güle kullansin yöneticiler bu kadar ilgisiz iken bu sitenin ilerlemesi zor gibi görünüyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum tamam iş açığa kavuştu şimdi pm atıyorum sana ^^

JacqL demiş ki:
tesekkürler extraloob 2 gündür accountum calindi diye atmadigim pm kalmadi ve kimse bana geri dönmedi bundan sonra önemi yok calan arkadas güle güle kullansin yöneticiler bu kadar ilgisiz iken bu sitenin ilerlemesi zor gibi görünüyor.
ShareTable.tk demiş ki:
calan kimmis ismi flan ögrenme sansin varmi mod basvurusu yapmis sonucta :p
Demekki Neymiş bekleyince sorun çözülüyormuş ard arda 30 tane mesaj atmak gerekmiyormuş

Yukarı Alt