HT li EXIT(95lw) Gangster li Black_Dream(98lw)a karşı unutmadan birde not Black_Dream gerçekten güzel bir char ama bizlere karşı şansı yok zaten charın build ini eski HT lilerden Fatih Barbarosa Üte arkadaşımız yapmıştı benimde az biraz emeğim geçmiştir black dream a fakat gördüğünüz gibi adam charın hakkını veremiyor ve sonunda 24k ile hakkın rahmetine erişiyor.

http://www.igodzilla.net/video/786/exit-pvp-video

dier topicdeki dipnot bunun içinde geçerlidir.

güzel ama nukerde iyimiş 16k nuke atıor güzel vuruo
ama 6+5=11 li combo varken bower ölmez :D

hatta o 24k normal bence adamda division var spear kullanıo sende strong bowla vurmuşsun

hocam yorumlar için sağolun, evet nuker çok iyi zaten ortada bir lwl farkı ve set söz konusu o pvp yi ben değil yakın bir dostum yaptı kendisi 90 da force açmıştı açtığına pişman olmuştu sabır sebat etti 100 geldi şimdi ortalığın anasını ağlatıyor hakkı bence :) EU katili bower olucak artık özellikle warriorlara baş belası olabilir

kullanmaya baglı buıld e değil bence.

Katılıyorum.Çünkü eski çarım force bow idi.Ben kullanıyoken ortalığın anasını ağlatırdım, başkası geçince çar pert olurdu. :beer:
aynen katılıyorum bne ve arkadaşlarım birçok char sattık charları biz kullnırken ortalıkda fırtınalar estirirdik satıkdan sonraki sattığımız genelde paralı bi zengin bebesi olurdu alan charın bütün prestijini yerle yeksan ediyordu :D

Yukarı Alt