YakLaşık 1 saat önce SiLkroad onLine'dan exchange yöntemi iLe satış yaptım satış şöyLe gerçekLeşti ... ßen itemi koydum arkadaş ise goLdu koydu ve böyLeLikLe aLışverişimizi yaptık ... Ama uniondan duydumki exchange den trojan atıLabiLiyormuş charım ise daha yeni masraf yapmaya başLadığım bir char ve hackLenmesinden çok korkuyorum ... Pcde deep freeze yükLüydü trojan buLaşmış oLsa reset atsam gider mi trojan ? Veya pcde trojan oLup oLmadığını nasıL anLayabiLirim ? Veya bu yöntem iLe bana trojan atabiLirLer mi ? Lütfen beni aydınLatın :roll:

atmıs olabılırler ... bende tırsar oldum ya hotanda gıderken bana exhange attıklarında elım ayagım bırbırıne karısıyor...........

bak bende exchange ile trojan olayını blmiyordum artık hiç exchange ile alışveriş yapmıycam

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
drotalion demiş ki:
bak bende exchange ile trojan olayını blmiyordum artık hiç exchange ile alışveriş yapmıycam
o olay başta exchange trojan değil. Sen benden daha iyi bilirsin doralion sence exchange le trojan mantıklı mı ?

Olay şu yaklaşıık bundan 14 ay önce silkroad ın bazı açıkları bulundu ve bunun sayesinde 4-5 gün süreyle exchange yolu ile çarlar hacklendi. Ben o zamanlar Pacific de idim ve okuduğum globallerden doğru bu sitedeki bazı yöneticilerin de çarları hacklenmişti. Şimdi ise böyle bir durum söz konusu değil. Benm içim rahat bence sizin de rahat olsun. Ama mesuliyet kabul etmem macro dediydi hacklendim program kullanmıyom kesin exchangeden diye söylenmesin kimse sonra

hackleyecek adam hackler ben bu sabaha karsı soyuldum.butun 8deg ve 9deg itemlerim gitti ve param........ve adamıda buldum benşm itemlerimi düşük lvl opsts diye bi chara stall koymus.cok küfür ettim cok beddua ettim baskada yapılacak bişi yok........

macrocheck demiş ki:
drotalion demiş ki:
o olay başta exchange trojan değil. Sen benden daha iyi bilirsin doralion sence exchange le trojan mantıklı mı ?

Olay şu yaklaşıık bundan 14 ay önce silkroad ın bazı açıkları bulundu ve bunun sayesinde 4-5 gün süreyle exchange yolu ile çarlar hacklendi. Ben o zamanlar Pacific de idim ve okuduğum globallerden doğru bu sitedeki bazı yöneticilerin de çarları hacklenmişti. Şimdi ise böyle bir durum söz konusu değil. Benm içim rahat bence sizin de rahat olsun. Ama mesuliyet kabul etmem macro dediydi hacklendim program kullanmıyom kesin exchangeden diye söylenmesin kimse sonra
+1

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
raptor42 demiş ki:
hackleyecek adam hackler ben bu sabaha karsı soyuldum.butun 8deg ve 9deg itemlerim gitti ve param........ve adamıda buldum benşm itemlerimi düşük lvl opsts diye bi chara stall koymus.cok küfür ettim cok beddua ettim baskada yapılacak bişi yok........
bilgisayarını formatlamadan şifreni değiştirme bence :? yoksa çarın da gider. bilgisayarında keylogger olabilir

macrocheck demiş ki:
drotalion demiş ki:

bana zor gibi geliyor. Sonuçta 14 ay az bir zaman değil. Sonuçta bu açığı kapatmış olmalılar. Exchange ile hacklenmen için bir port açılmış olması ve senin daa önceden bir trojani bilgisarında bulunduran gerek, buna en güzel örnek bir aralar beleşe dağıtılan SM idi. Exchange yollayınca harbidende bir port açılıyordu. adam seni böyle hekliyodu. Şu anda bir port açıklığı yok, exchange ile. Ama yine yeni bir açık bulunmuşsa bilemem.

friendden de trojan atıLıyor diye duymuştum öyLe bir şey var mıdır oLma ihitmaLi var mıdır ?

Silkroad'da böyle bir açık yoktur.Yani şuan :lol: o yüzden böyle şeylere fazla takılmayın derim

ben exchange veya friendden trojan gönderilse serverlarda adam kalmaz. :P Biraz mantıklı olalım.

Jigsaw

Aileden
Bana mantıksız geliyor. Sonuçta exchange sırasında doğrudan iki kişi arasında bağlantı olmuyor, kişilerin itemları goldu vs. servera gidiyor, ordan kişilere ulaşıyor. Server item ile birlikte trojan da yollar mı bilmem. Ama sonuçta yine serverda olması lazım trojanın. Bizim itemlarımız goldumuz vs. pcmizde bulunmuyor ki serverda bulunuyor. :?

Jigsaw demiş ki:
Bana mantıksız geliyor. Sonuçta exchange sırasında doğrudan iki kişi arasında bağlantı olmuyor, kişilerin itemları goldu vs. servera gidiyor, ordan kişilere ulaşıyor. Server item ile birlikte trojan da yollar mı bilmem. Ama sonuçta yine serverda olması lazım trojanın. Bizim itemlarımız goldumuz vs. pcmizde bulunmuyor ki serverda bulunuyor. :?
+1907
dogrusu da bu zaten ama bunu millete biraz zor anlatırsın

Yukarı Alt