Oyuna giremiom çok zor pre de yok
enter a basıyom
Requesting user canfirmation...
o bu yazıdan başka bişey gelmio 2saat girmeye çalıştım oyuna almadı :(
önceden bişeyler yazıyoduk ya enter a basıyoduk öyle 5dk mı alıyodu en fazla
yoksa ben yanlıış bişeymi yapıom
siz farklımı girionuz

Evet o hatayı Neredeyse Bütün Türkiyeden bağlanmak istiyenlere veriyor.Çünkü TTnetde Sorun var.İnternet hızı acayip düştü :cry:

türk telekom binası ile bizim bina yan yana bitişik arada sadece bi 2 metrelik bahçe var ancak benim int gerçekten çok yavaş :) ordan eve fiber çekicem o derece yakın ancak ttneti aradıgımda alt yapı çalışmamız var Aksam 20:00 a kadar bitmesini umuyoruz dedi kadının biri deli oldum ankaradayım :)

Spa

rank8
yapabilecekleri bişey yok telefon etsen diyecekleri şey;
Modeminize res atın
Modem kurulumunuzda bi sorun var tekrardan yükleyin
Splitter'inizda problem vardır
Eğer bunlardan biri değilse
Biz sizi tekrar arayacağız.. Bunlardan başka bi cevap alamıyorsun. Arasanda faydası olmaz yani Ttnet farkı :P 8)

Spa demiş ki:
Modeminize res atın
Biz sizi tekrar arayacağız.. Bunlardan başka bi cevap alamıyorsun. Arasanda faydası olmaz yani Ttnet farkı :P 8)
onu geç adamlar bişi bildikleri yok üniversite mezunu adam yerine okumamısı işe almışlarmıdır nedir prosedürdekileri sayıyo sana sırf rapidden 5kb ile dosya indirilirmi hiç ya 200 mb lik dosya 2 ay alır inmesi 2000 senesine döndü internet o zamanlar google 10 dk da açılıyordu bilenler bilir :)

ps:Düzelmezse Tüketici Haklarına Kosun :mrgreen:

Prada

2000 de yine iyiydi ben adslden önce dial up gunlerimi hatırlarım.

ICQ günleri ne güzeldi ya :D Bağlanasıya kadar yemek yerdim kahve içerdim anca bağlanırdı.

Zaten o modem sesine ayrı bir ayar olurdum o ne lanet bir sesti ya :P

Spa

rank8
OsmanGelincik demiş ki:
Spa demiş ki:
Modeminize res atın
onu geç adamlar bişi bildikleri yok üniversite mezunu adam yerine okumamısı işe almışlarmıdır nedir prosedürdekileri sayıyo sana sırf rapidden 5kb ile dosya indirilirmi hiç ya 200 mb lik dosya 2 ay alır inmesi 2000 senesine döndü internet o zamanlar google 10 dk da açılıyordu bilenler bilir :)

ps:Düzelmezse Tüketici Haklarına Kosun :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: doğru söylüyorsun anlamıyorlar bildikleri 3 şey var işte onlarıda yazdım :D

Prada demiş ki:

ICQ günleri ne güzeldi ya :D Bağlanasıya kadar yemek yerdim kahve içerdim anca bağlanırdı.

Oyyy Oyyy Ne yapıcamı bilemiyorum Cs de ping 550 lerde oynicak bişi yok msn de konuşcak adam yok sroda lag var ne yapsak bilemiyorum

Spa

rank8
OsmanGelincik demiş ki:
Prada demiş ki:

Oyyy Oyyy Ne yapıcamı bilemiyorum Cs de ping 550 lerde oynicak bişi yok msn de konuşcak adam yok sroda lag var ne yapsak bilemiyorum
Benimki yine iyimiş 100 ü gördümde 500 ü görmemiştim genelde 21 8)

Ewet sro da da bu ara pislik lag var doğru söylüyonuz
saat 17:07 Lag very pislik D:

Elektrik Hattından Elektrik Olayı Varmış Onamı Geçsek ama Fiyatları Pahalıymış Elektrik Kablosundan 240 watt İnternet Alıon :) hehe

Ya her şey salı günü gelen update... yüzünden oldu
Image Code Kaldırıldı
çok kötü oldu

OsmanGelincik demiş ki:
türk telekom binası ile bizim bina yan yana bitişik arada sadece bi 2 metrelik bahçe var ancak benim int gerçekten çok yavaş :) ordan eve fiber çekicem o derece yakın ancak ttneti aradıgımda alt yapı çalışmamız var Aksam 20:00 a kadar bitmesini umuyoruz dedi kadının biri deli oldum ankaradayım :)
Yani yapacak bir şey yok :? .Bekliyeceğiz artık düzelmesini.İnşallah 20:00 da düzelir daha uzun sürmez.Alt yapıyı yapmıyorlar ona verilcek parayla reklamlar yapıyorlar bu nasıl istir ya.Yok 8 mbit yok uçan internet :mrgreen: .Belli oluyor nasil uçduğumuz 8O İlk Önce Alt yapıyı yapcaklar fiber optik kablo döşencek bütün hatlara.Sonra böyle yok uçan internet yok süper hızlı internet vb.vb.Deli Edecek bu TTnet.Vallaha bu kadar reklam parasını fiber optik kabloya ve serverleri iyileştirmeye harcasaydı büyük bir değişim olabilirdi ama nerdeeee....

Yukarı Alt