15 tatiltdeiz Karneler nasl bakalım liseye gidenler :lol: bnde teşşkkkür var Confused

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
5 tane zayıf ben bu yeni sistemin..taaa..tövbe tövbe..ikidebir değişiklik yapıyorlar... Confused Confused

GodOfWar demiş ki:
5 tane zayıf ben bu yeni sistemin..taaa..tövbe tövbe..ikidebir değişiklik yapıyorlar... Confused Confused
evt bi türlü sistemi otutturmdılar hep deiştiriolar Mad ama 5 zayıf da az deil Confused

yine benimki idare eder 1 zayıf war Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
inek gibi çalışmayı plamlıorm 2.döneme...
çalışacam lan artık yeter Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
קєรรเ๓เรt яαρ demiş ki:
yine benimki idare eder 1 zayıf war Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
inek gibi çalışmayı plamlıorm 2.döneme...
çalışacam lan artık yeter Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bende eşek gibi konuşcam inek gibi deil :lolmuch: Cool extrabeer

oha karneleri yenimi veriyolar? :lol: bizim okul daha notları açıklamadı dün açıklanmış olması gerekiyordu,büyük ihtimal matematik,ekonomi den kaldım bide küçük bi ihtimal final kötü gelirse ispanyolcadan kalacam :mrgreen:

Clawless

Öğreniyorum
öeh yandım ben bu yıl Confused 8 zayıfım var sakladım karneyi kimseye göstermedim Sad

Valla liseyi bitirdim 2 yıl oldu Oğrenim hayatım boyunca Hiç 1 gelmedi gelmezde (inş.)
Sayısal lise 3 zordur biraz ama o yılda mezun oldugun için öğretmenler kıyak gecer ^^ zar zor 3 gelen dersler 4 oluyo karnede :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
sizin berbatmış yaw... :mrgreen: ben 4 puan ile teşekkürü kaçırdım pff.. Crying or Very sad hep yeni sistem yüzünden... :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
oha karneleri yenimi veriyolar? :lol: bizim okul daha notları açıklamadı dün açıklanmış olması gerekiyordu,büyük ihtimal matematik,ekonomi den kaldım bide küçük bi ihtimal final kötü gelirse ispanyolcadan kalacam :mrgreen:
Miertaa! Que pasa? :mrgreen: Ooooh! Santa Mariaa!

Yukarı Alt