+Dejavu+

Bilgiliyim
Sütün içine su kattığınızda su görünürmü hayır, ama içinde su olduğunu biliyorsunuz hissediyorsunuz ama göremiyorsunuz.

Bu benzerlik Tanrı içinde geçerlidir. Tanrıyı göremiyoruz ama hissediyoruz ona inanıyoruz ona bize verdiği nimetler için şükürlerimizi sunuyoruz.

Dünyanın güneşten 3cm uzaklaşsa donup buza dönüşeceğini yakınlaşsada sıcaktan eriyip gideceğini Evrimci Bilim adamları onayladı sizce evrim bu kadar güçlü bi matematiğe sahip mi ? Yoksa evrim teoirisinde gizli bir matematik gücümü var ne iş ? Tüm evren bir matematiksel dengeyle ayakta duruyor ?

akherons demiş ki:
"Ohooo o teori çoktan çöktü" , " Evrimciler bile çöktüğünü söylüyor teorinin siz neyin kafasını yapıyorsunuz "

Müslümanların klasik laflarıdır. Stephen Hawking´in en son bir makalesinde dünyanın oluşumu için ilahi bir güce gerek olmadığını yazıyordu. Hani evrimciler bile çöktüğünü söylüyordu?
Stephen Hawking bizzat dünyanın oluşumunu görmüş olduğu için kendisinden ve bütün evrimcilerden özür diliyorum.

ps:kendisi zeus'un kankasıdır ekleyelim.

+Dejavu+

Bilgiliyim
tenpanter demiş ki:
akherons demiş ki:
"Ohooo o teori çoktan çöktü" , " Evrimciler bile çöktüğünü söylüyor teorinin siz neyin kafasını yapıyorsunuz "

Müslümanların klasik laflarıdır. Stephen Hawking´in en son bir makalesinde dünyanın oluşumu için ilahi bir güce gerek olmadığını yazıyordu. Hani evrimciler bile çöktüğünü söylüyordu?
Stephen Hawking bizzat dünyanın oluşumunu görmüş olduğu için kendisinden ve bütün evrimcilerden özür diliyorum.
makara:

tenpanter demiş ki:
akherons demiş ki:

Büyük bir evrenbilimcinin yaptığı o kadar araştırmayı hiçe sayıyorsan zaten sen allaha inanmaya şartlanmışsın. Ne söylesek boş :)

akherons demiş ki:
tenpanter demiş ki:
akherons demiş ki:

Büyük bir evrenbilimcinin yaptığı o kadar araştırmayı hiçe sayıyorsan zaten sen allaha inanmaya şartlanmışsın. Ne söylesek boş :)

araştırmayı ilk okul çocuklarıda yapar bize kanıt lazım.

+Dejavu+

Bilgiliyim
tenpanter demiş ki:

kendisi dünyanın yaratışını izlerken
Şu tipe bak huzahuhuahuahuahuahua öldüm gülmekten gece gece ya yemin ediyorum sesli güldüm hem mal hemde şu tipi kayık şizofren terk liseli bakışı hahahahahahah

İş dalgaya vuruldu, seviye düştü artık cevap yazmayacağım. Beyninizi dinden arındırın, tekrar bir düşünün ondan sonra karar verin diyorum haydi rastgele :)

+Dejavu+

Bilgiliyim
tenpanter demiş ki:
akherons demiş ki:
İş dalgaya vuruldu, seviye düştü artık cevap yazmayacağım. Beyninizi dinden arındırın, tekrar bir düşünün ondan sonra karar verin diyorum haydi rastgele :)
kanıtınız bile yok paso laf yapıyorsunuz :headbang:
3 tane papağan vardı kanıt sunamadılar :kalp:

Aslında İnsanlarda Mantıksal olarak çok mümkün olan şeyler var evrim teorisibuna örnek olabilir.
Ancak Şu Soruyu Sormamız Gerekir: Doğanın ve canlı türleri verilen zamanda ve verilen üreme oranlarında tamamen rasgele oluşma olasılığı ne olabilir ? Böyle bir araştırmayı yapan henüz çıkmamıştır ve evrim teorisi şuan askıda olan birşeydir insanlar istediği kadar yorum yapsın mantıksal çözümlere ulaşsın birşey farketmez önemli olan bilimsel ve gerçek sonuçlardır.

High_Blank demiş ki:
tenpanter demiş ki:
akherons demiş ki:
kanıtınız bile yok paso laf yapıyorsunuz :headbang:
3 tane papağan vardı kanıt sunamadılar :kalp:
:buddha: bu evrimcilerin ben heryerini tanırım alayı böyle paso laf döndürürler kanıt deyince.

High_Blank demiş ki:
tenpanter demiş ki:

Şu tipe bak huzahuhuahuahuahuahua öldüm gülmekten gece gece ya yemin ediyorum sesli güldüm hem mal hemde şu tipi kayık şizofren terk liseli bakışı hahahahahahah
arkadaş Hawking'e mi diyor?

şaşırmadım, cahillik yüzünden zaten masallara inanıyor zaten.

Atatürk'ede sövüyorsundur sen tipi kayık şizofren diye, her nasıl olsa senden daha akıllı bir insan.

bende bırakıyorum bu konuyu, istediğinize inanın, müslümanım diye geçinip başkalarından daha saçma hareketlerle yaşayın, cahilliğinize devam edin.

daha evrim ne demek bilmeden konu açıyorlar, tanrıya inanıp evrim için kanıt istiyorlar, bütün bu konuyu duvar kağıdı yapıcam odama, bakar bakar gülerim artık.

+Dejavu+

Bilgiliyim
Cryolite demiş ki:
High_Blank demiş ki:
tenpanter demiş ki:

arkadaş Hawking'e mi diyor?

şaşırmadım, cahillik yüzünden zaten masallara inanıyor zaten.

Atatürk'ede sövüyorsundur sen tipi kayık şizofren diye, her nasıl olsa senden daha akıllı bir insan.

bende bırakıyorum bu konuyu, istediğinize inanın, müslümanım diye geçinip başkalarından daha saçma hareketlerle yaşayın, cahilliğinize devam edin.

daha evrim ne demek bilmeden konu açıyorlar, tanrıya inanıp evrim için kanıt istiyorlar, bütün bu konuyu duvar kağıdı yapıcam odama, bakar bakar gülerim artık.
Kanıtlayamıyonuz .k .t gibi kalıyonuz o kadar dedik kanıtttttttttttt tanrının var olduğunu sende biliyorsun ama kendini kandırmaya çalışıyorsun varda inanmak istemiyorsun sanal alem ve hawking evrim doğru diyorsun onlar haklı diyorsun ama sende biliyorsun tanrı var.

ps : Başbuğ Ulu Atatürk'e tipi kayık demem ben senin gibi anti türk bir yetime :!!&%&! Atatürk'ü kıçı kırık evrim alametlerine sokma sakın.

eklemeden edemiyeceğim.

sakat bir insanla "tipi kayık" diye dalga geçiyorsun, mükemmel bir müslümansın, böyle devam et.

sakat bir insanla bu şekilde dalga geçen biriyle, ki artık seni "insan" yerine bile koyamıyorum, daha fazla tartışmayacağım. geldiğin mağaraya geri dön, ailen seninle çok gurur duyuyor.

+Dejavu+

Bilgiliyim
Cryolite demiş ki:
eklemeden edemiyeceğim.

sakat bir insanla "tipi kayık" diye dalga geçiyorsun, mükemmel bir müslümansın, böyle devam et.

sakat bir insanla bu şekilde dalga geçen biriyle, ki artık seni "insan" yerine bile koyamıyorum, daha fazla tartışmayacağım. geldiğin mağaraya geri dön, ailen seninle çok gurur duyuyor.
Sakat bi herife inanıp tapıyonuz panpa mağarana geri dön, ailen seninle sakatlara iman ettiğin için çok gurur duyuyor.

ps: Pepsi kapağı mıydı bu :?:

Yukarı Alt