Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Şaka biryana kız arkadaşıma evlenme teklifi edeceğim.Ve değişik birşeyler olmasını istiyorum.Para vsden kaçmayacağım.Aklım durdu sanki herkezden değişik olay olacak fikirler bekliyorum.Lütfen saçmalama olmasın.Aralarından en güzel fikirleri seçeceğim ve anket yapacağım bunun sonundada o geceyi sizlere video çekip buradan paylaşacağım önerilerinizi bekliyorum.Sevgiler EXL ailem :kalp:

Bi Video Hazırla ama acaipbişey olsun beraber izlerken yanında yüzügün olsun sonunda videoda evlenme teklifini yapıp yüzügüne cebinden cıkar. Önerim aşk filmlerinden sahnelerle videodur :)

Tafoo07 demiş ki:
Bi Video Hazırla ama acaipbişey olsun beraber izlerken yanında yüzügün olsun sonunda videoda evlenme teklifini yapıp yüzügüne cebinden cıkar. Önerim aşk filmlerinden sahnelerle videodur :)
çok klasik :D

Tafoo07 demiş ki:
Video hazırlıcamda o acaip şeyi bulamıyorum.Sİzlerin fikirlerinizden yararlanmak istedim.Sonuçta bu videoyu çekeceğim seviyorum sizleri bu bahsettiğin klasik olan , benim istediğim değişik birşeyler :kalp:

Aslında bende ilerisi için değişik şeyler düşünüyorum bu gibi teklifler için.Mesela bi akvaryum al kız arkadaşına,akvaryumun içine yüzüğü koy görebileceği bir şekilde akvaryumda 2 tane beğenebileceği balık olsun 8)

önce sıra dışı bir mekan lazım ve kesinlikle bunun bir süpriz olmasını sağlamalısın yani o kelimeyi ettiğinde şaşkınlıktan evet demeyi unutabilir dikkat :D neyse sonra ne diyeceğini önceden düşün orda lafları karıştırma ve tabi yüzük onu verme şeklinde önemli ben hep şöyle hayal etmişimdir filmlerdeki gibi diz çöküp evlenme teklifi etmek biraz klasik ama en güzeli :)

hadi kolay gele

bankee jumping yaparak evlenme teklifi bile demode oldu gunumuzde.. işin zor bence tekrar klasiklere dön :)

WaTCHMaN demiş ki:
önce sıra dışı bir mekan lazım ve kesinlikle bunun bir süpriz olmasını sağlamalısın yani o kelimeyi ettiğinde şaşkınlıktan evet demeyi unutabilir dikkat :D neyse sonra ne diyeceğini önceden düşün orda lafları karıştırma ve tabi yüzük onu verme şeklinde önemli ben hep şöyle hayal etmişimdir filmlerdeki gibi diz çöküp evlenme teklifi etmek biraz klasik ama en güzeli :)

hadi kolay gele
Ben action istiyorum brocan :lol:

A

Anonymous

Guest
şimdi bro red edemeyeceği bir teklif olmalı

örneğin

bi akşam yemeğinde teklif edeceksen
gidersin romantik bir ortam yemegine ayarlarsın garsonları
mum ışıgında romantik bir yemek karşılıklı güzel sözler yemek yenir tatlı gelir
ayarladıgın garson tatlı servisi açarken çatal veya kaşık servisini kumaş içerisinde açar kaşık veya çatalın ucuna veya tutulan kısmına bir tek taş veya bir alyans koyar
tatlısını yemek için kumaş peçeteyi açtıgında fark eder veya eline aldıgında fark eder
doğal olarak şaşırır
sende klasik benimle evlenirmisin lafı yerine
bundan sonraki hayatını bu deli ile geçirmek istermsin gibi bir imalı söz yapıştırırsın
o zaman bakarsın tavrına
direk evlenme teklif edersen korkabilir kaçırmayalım yengeyi
e sonrasında el ele tutuşmalar göz göze bakışmalar arkasındanda yenge sana küçük bi buse kondurur olur biter

dikkat edeegin husus kesinlikle karşısında otur ve yüz ifadesini gör gözlerinin içine gözlerini kırpmadan bak

ps: vaybe bendende ne enteresan şeyler cıkıyo :P

Bi adam anlatmış hayat hikayesinde;
Bunların deniz kenarında bi mekan varmış onlar için özel..Yılbaşı gecesi yine orda otururken karşılarında (fark edilecek kadar yakın değil ama) iki tekne arasına pankart açılmış karanlıkta tabi pek fark edilmiyo.Sonra saat 12 olunca yeni yılı kularken konuyu hazır hale getirip teknede havai fişek fırlatlıp, meşaleyle pankart aydınlatılmış.. Falan filan bana orjinal bi fikir geldi.
Tabi deniz varmı yaşadığınız yerde
edit:Pankartta benimle evlenirmisin yazıyor unutmuşum yazmayı anlamışsınızdır zaten, ama sen daha fantastik bi şeyler yazabilirsin

Bunu kendin düşünmek daha doğru olmazmı ? Kız nede senin sevgilin. Bu kadar düşüncezsisen kolay gelsin.

CappaBaron demiş ki:
şimdi bro red edemeyeceği bir teklif olmalı

örneğin

bi akşam yemeğinde teklif edeceksen
gidersin romantik bir ortam yemegine ayarlarsın garsonları
mum ışıgında romantik bir yemek karşılıklı güzel sözler yemek yenir tatlı gelir
ayarladıgın garson tatlı servisi açarken çatal veya kaşık servisini kumaş içerisinde açar kaşık veya çatalın ucuna veya tutulan kısmına bir tek taş veya bir alyans koyar
tatlısını yemek için kumaş peçeteyi açtıgında fark eder veya eline aldıgında fark eder
doğal olarak şaşırır
sende klasik benimle evlenirmisin lafı yerine
bundan sonraki hayatını bu deli ile geçirmek istermsin gibi bir imalı söz yapıştırırsın
o zaman bakarsın tavrına
direk evlenme teklif edersen korkabilir kaçırmayalım yengeyi
e sonrasında el ele tutuşmalar göz göze bakışmalar arkasındanda yenge sana küçük bi buse kondurur olur biter

dikkat edeegin husus kesinlikle karşısında otur ve yüz ifadesini gör gözlerinin içine gözlerini kırpmadan bak

ps: vaybe bendende ne enteresan şeyler cıkıyo :P
Bro değişik olacak değişik 8O eekd1 :kalp:

KimYooShin demiş ki:
Bunu kendin düşünmek daha doğru olmazmı ? Kız nede senin sevgilin. Bu kadar düşüncezsisen kolay gelsin.
Dostum yanlış anlamada harbiden kızdım!Fikir alışverişidir bu.Yapacak yorumun yoksa kapat çeneni izle.

A

Anonymous

Guest
KimYooShin demiş ki:
ulen bi tanede muhalefet cıkmasın yaaa

Ben olsam atlardım arabaya onu böyle uçurum gibi bir yere götürürüm böyle güneşin batışında ve deniz manzarası olursa çok daha iyi olur önemli olan özel bir an olması saygılar

bkz:böyle bir yer - Resim Silinmiş. :sfff:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
NiNCaSu demiş ki:
bizim türk kızları o parmagında ipi görse böcek zanneder cıglıgı basar sen evlenme teklif edincede korkusundan sana küfreder makara:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt