Evlenilecek kızlar ayrı, eğlenilecek kızlar ayrı mıdır?

• Evet

Votes: 26 83,9%
  • Hayır

Votes: 4 12,9%
  • Fikrim Yok

Votes: 1 3,2%

• Total voters
    31
  • Poll closed .
Bence ikiside aynıdır değişen birşey yok
Yani doğal olarak eğlenilen bir kızın evlenmeyede hakkı olduğunu düşünüyorum ben :popcorn:

_Kriptex_

Tanınıyorum
Kesinlikle farklıdır ama, kız evlenmeden once evlenilcek kız kategorisindeymiş gibi davranıp evlendikten sonra tam tersi biri çıkarsa ne olucak summer2: Bu tur durumları hayatımızdan kesitlerle çevreden duymuyor değiliz zaten az bir ihtimalde olsa ( Bkz. %10 ) gibi yinede var ama siz bu %10 kesime denk gelmişseniz zaten mutlaka bir sebebi vardır :coffee:

Önceleri aynıdır derdim öyle şey mi olur yaşam tecrübeleri çok ama çok farklı dedirtiyor ikiside anne babanın evladı olmasına ragmen k.bakmayın fark var Ancak şunuda belirtiyorum nasıl yaşamıssan hayatı sana onun gibisi denk gelsin !

Takımı
Galatasaray
Hayır ayrı değildir.Evleneceğin bir ömür geçireceğin insan eğlenmeyide bilmeli diye düşünüyorum.Fakat eğlenceden ne kastettiğinede bağlı,benim görüşüm budur.

UncensoreD demiş ki:
Hayır ayrı değildir.Evleneceğin bir ömür geçireceğin insan eğlenmeyide bilmeli diye düşünüyorum.Fakat eğlenceden ne kastettiğinede bağlı,benim görüşüm budur.
sana sormak isterim birlikte bir ömür geçireceğin kızın kaşar olması eğlenmesini bilmesi anlamınamı geliyor
her insan eğlenmeyi bilir kimisi bunu bir kişi yapar kimisi 100lercesiyle aradaki tek ve net fark budur

Takımı
Galatasaray
SirGLooMy demiş ki:
UncensoreD demiş ki:
sana sormak isterim birlikte bir ömür geçireceğin kızın kaşar olması eğlenmesini bilmesi anlamınamı geliyor
her insan eğlenmeyi bilir kimisi bunu bir kişi yapar kimisi 100lercesiyle aradaki tek ve net fark budur
Dikkatli okursan sevinirim ben sevdiğim eğleneceğim insan çılgın olsun yırtık olsun dedim mi ? Evlenilecek insanlarda eğlenmeyi bilirler.Ama bazı insanlar vardır ki eğlenmek nedir bilmezler.Sonuç olarak evleneceğim insanda eğlenmeyi bilmeli yeri gelir dans ederiz yeri gelir seyahat ederiz.Umarım sana görüşümü daha açık anlatabilmişimdir. :thumbsup:

_Kriptex_

Tanınıyorum
UncensoreD demiş ki:
+1 Nokta :coffee:

Kriptex35 demiş ki:
Kesinlikle farklıdır ama, kız evlenmeden once evlenilcek kız kategorisindeymiş gibi davranıp evlendikten sonra tam tersi biri çıkarsa ne olucak summer2: Bu tur durumları hayatımızdan kesitlerle çevreden duymuyor değiliz zaten az bir ihtimalde olsa ( Bkz. %10 ) gibi yinede var ama siz bu %10 kesime denk gelmişseniz zaten mutlaka bir sebebi vardır :coffee:
doktor konuştu

Yukarı Alt