Merhaba arkdaşlar ecsroda bugun yeni bi char açtım bicheon/light nuker ama diğer skill cold mu olsun fire mi karar veremedim isro olsa cold dicem snow varda ecsroda cold yok napsam kararsızım yardım lütfen

ama bn dual weapon yapmıcam s/s nuker olcak bicheon light tamam firemi cold mu hadi yardım charı kasamıyom bich light kasıyom buuff yok : D

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Mr.Isyaturu demiş ki:
ama bn dual weapon yapmıcam s/s nuker olcak bicheon light tamam firemi cold mu hadi yardım charı kasamıyom bich light kasıyom buuff yok : D
eğer dual yapmicaksan 90 fire-70 bicheon-68 cold-74 liyt yap bence böylede olmadı diyorsan 90 fire 90 bicheon 90 liyt yap 30 uda canın neye istiosa ona ver

bicheon neden açıosunki arkadsım?direk cold light fire girsne...bufflarıda işine yarar..bicheonu yatır batır için seçtiysen tek bu skller için değmez..firede o kadar buff warken we de nukeler warken

Dostum TABİKİ cold-light-bicheon yapıcaksın saçma bir soru olmuş.Cold'ta snow vs geldi ecsro'ya yeni skillerde mecvut.sakın dier mastery dağılımlarını deneme istediğin verimi alamazsın ki tabiki senin kararın :)

Yukarı Alt