1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Evet Simdİ Sıra Bende Cift Car Naıl ACılır Auto NAsıl Gıtmez

1. Serin

Serin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ewt arkadaslar burda ben banned yemıstım respect yuzunden cıft car acma olayından ama ben kendımm cozdum arkıler nasıl mı ? Simdi Denetım MAsasından kullanıcı hesaplarından bır hesap olusturuyorsunuz sıfrelı daha sora burdan loder ındırın loaderı c ye kaydedın..
    Ewt sımdı geldı cıft cara arkadaslar ılk once botu kuruoyoruz kendı hesabımızı kurduk tıkır tıkır calısıo daha sora ıse baslat menusunden oturumu kapatt dıyoruz sora onumuze kullanıcı degıstır cıkıcak onu tıklıoruz ve yenı actıgınız kullanıcıyı tıklıyosunu sıfrenızı yazıosunuz ve logın oluyosunuz d ye attıgımız loaderıı masa ustune alıoruz loaderı sora kuruyoruz kurma ıslemı bıttıkten sora loadera sag tıklıyoruz ve farklı calıstır dıyoruz yıne yenı actıgınız hesapla asagısakı kullanıcı dıyosunuz ve tamam dıosunuz sora loaderı baslat dıyın oyuna gırın tejkrar botun kuruldugu yere mı gecmek ıstıyosunuz aynı sekılde oturumu kapat kullanıcı degıstır dıyosunuz bu kadarrrr... Resimm koyma ısınden anlamadıgım ıcın koyamadım kusura bakmayın ama buu olay %100 calısmaktadır .... herkese ii formlarrr

2. Serin

Serin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    C demısm ılk basta loaderı D olacak Farkmet ama ben D de yaptım :D:D:D