Beyler geçenlerde yabancı sitelerde combatın bir sürü hilesini buldum ve beyendiğimi indirdim hilede speed hack wall hack bir sürü özellik var hile gerçekten çok güzel en kısa zamanda oyundan çıkarken resmini çekipo yollıcam ve hileyi 5000 nx e veya 10 tl ye satıyorum...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Heheh satıyor musun ? Senin o yeni hilenin olan sitesini ben yıllar önce biliyordum ama biliçlice paylaşmıyorum hileyi. Maksat kimse kullanmasın, bende kullanmıyorum. Ama istersen sana o hacklerin kralını burda paylaşırım ama önce burda VIP üye olman lazım (20 TL'cik) bütün hackler orda :wink1:

Ya bnm charım durduk yere ban yedi hack flnda kullanmadım :S :S neden olmuş olabilir acaba

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Grimmj0w demiş ki:
Hack kullanan oyuncuları özenle rapor ediyorum sizede tavsiye ederim :wink1:
Forumdan ette bare orda daha çok özen gösteriyorlar :beer:

Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Heheh satıyor musun ? Senin o yeni hilenin olan sitesini ben yıllar önce biliyordum ama biliçlice paylaşmıyorum hileyi. Maksat kimse kullanmasın, bende kullanmıyorum. Ama istersen sana o hacklerin kralını burda paylaşırım ama önce burda VIP üye olman lazım (20 TL'cik) bütün hackler orda :wink1:
Abi senin hile kullanmana gerek yokki ? Hile kullansam senin gibi kasamam valla :lol:

Abi böyle bişey yokya adam öyle deli kasıyorki SW de.Kendi skoruma bakıyorum 10 a 4 misal. Toxicated = 47 e 5 :think: Hayatımda 2 defa Fantastic yaptım adamda oyunda Unbeliavable dan geçilmiyor 8O

Wax Whine demiş ki:
loooolll hileyi bulan ilk türkmüşş muhahahaha iyi güldüm :lol: :mrgreen: :yerlereyatangülücük:
makara: hack isteyen özelden PM atsın diycem o olucak :twisted: kimse kullanmasın Toxi'nin dediği gibi :thumbsup:

Hack'i parayla satanı da ilk defa görüyorum :D hacı google yanlıslıkla ca eu bile yazsan binlerce çıkıyo :D

Bu arada bende hileleri özenle defalarca rapor ediyorum nefret ediyorum hileden. Lütfen paylaşmayın böyle şeyleride yayılmasın hepten. sin: sin:

Yukarı Alt