Jim

rank8
Arkadaşlar Ben New serverdeyim exl'ın çoğu bu serverda açtı ve ben Exl adına NWO guildini açıcam ama malum hem new server hemde charı yeni açtığımızdan dolayı para sıkıntısı çekiyorum Bunun için bana yardım edecekler ve Bu guilde katılmak isteyenler Oyunda LegenDD e pm atabilirler.

Chara IvI=2x
CrossBow

ben sizi anlamıyorum... bu server vietnam serveri türklere yasak.guild kurucak,baska guildlere savas acıp türküz , tr rulez falan diyceksiniz. alayımıza ip ban gelicek.bırakın guild muild hurafe.

iLker_GS_2 demiş ki:
ben sizi anlamıyorum... bu server vietnam serveri türklere yasak.guild kurucak,baska guildlere savas acıp türküz , tr rulez falan diyceksiniz. alayımıza ip ban gelicek.bırakın guild muild hurafe.
Beni kimse dinlemiyormu ?? JapanSroda aynısı başıma geldi - bikaç kendini bilmez türk guild acti bagirdi cagirdi japonlara laf etti diye tüm türk ipleri banlandı.Öle sockscap ile olacak iş değil bu psro değil bu.Saf saf guild kurmayın.

iLker_GS_2 demiş ki:
iLker_GS_2 demiş ki:
Beni kimse dinlemiyormu ?? JapanSroda aynısı başıma geldi - bikaç kendini bilmez türk guild acti bagirdi cagirdi japonlara laf etti diye tüm türk ipleri banlandı.Öle sockscap ile olacak iş değil bu psro değil bu.Saf saf guild kurmayın.

kim bilcek nwo nun türk guildi oldugunu herkes ing bilio zaten ingce konuşuruz olur biter

TaxiDur demiş ki:
kardes guild kurarız saten türk olduumuzu anlamazlar... Kinsede turk fln demez olur biter

Kimse Adının Başına sonuna ortasına TR Koymazsa Kimse Anlamaz Bizim türk Oldugumuzu Ayrıca eu mu açam yoksa chinemi birde kotayı geçtim zaten ne b...k yicem ben yaaa

iLker_GS_2 demiş ki:

oyun 2 seneden beri acik ve oyunda sadece vietnamlılar yok onlar gece girio cogunluğu saat farkı yüzünden bud bizim işimize gelio

bu arada bende geliom 20 olcam birazdan

OsmanGelincik demiş ki:
iLker_GS_2 demiş ki:
iLker_GS_2 demiş ki:

kim bilcek nwo nun türk guildi oldugunu herkes ing bilio zaten ingce konuşuruz olur biter
kim ingilizce biliyor party dedigimde adamlar vietnamca yazılar yazdı do you know english ? dedigimde cevap yok someone know english dedigimde vietnamca cevap geliyor bunların ülkesi komunist rejimdir bunlarda amerika kültürü , dili vs ögrenmek işçi ve çiftçi kesimine yasaktır eskiden o bölgede poplot adında bir gerzek liderlik yaptı ve 1milyon okumuş dil bilen doktor - ögretmen vs insanı öldürdü.O bölgelerdeki tarihi bilgiler hakkında belgesel izleyen arkadaşlarımız bilir.

haaa ewt hatırladım ing bilmio ama arada 2 kelime bilen cıkıo oda what name is falan bizde kimseyle konuşmayız gül gibi geçinir gideriz türkler bi basarsa o serveri görürler :D

walla ben sevdim bu adamları adam hotandan aldı beni %80 speedi bastı hiç üşenmedi götürdü ishadelerde ağacin dibine getirdi 2-3 saat kastı beni hemide bedava :D

2.de ong larda öldüm hotana kayıt etmişim hotandayım semerkanda ısınlancam gold yok öle yapiom yok böle yapiom yok birine trade attim 5k please dedim :D (yapcak bişey yok :D ) trank die 100 k koydu )

ha bide player cogalsın die admalar 1-15 e kadar bedava kasio ama gece 4-5 gibi 15 olunca otomatik disband oluon

XianHun demiş ki:
walla ben sevdim bu adamları adam hotandan aldı beni %80 speedi bastı hiç üşenmedi götürdü ishadelerde ağacin dibine getirdi 2-3 saat kastı beni hemide bedava :D

2.de ong larda öldüm hotana kayıt etmişim hotandayım semerkanda ısınlancam gold yok öle yapiom yok böle yapiom yok birine trade attim 5k please dedim :D (yapcak bişey yok :D ) trank die 100 k koydu )

ha bide player cogalsın die admalar 1-15 e kadar bedava kasio ama gece 4-5 gibi 15 olunca otomatik disband oluon
kim nerde ne zaman anlat sen anlat

oturum yaratıyorum vsro yu yüklemek için oturum açılmıyo :D buraya yapsam normal sro değişicek ne yapıcam ben şimdi ? üff üf :)

iLker_GS_2 demiş ki:
iLker_GS_2 demiş ki:
Eğer biz millete laf etmesek hiç birsey olmaz Ama eğer bizim ırkımız için oyunu türklere kapatırlarsa yolları açık olsun isro var veya ksro var merak etme bu forumdanda kimsenin laf edeceğine inanmıyorum :thumbsup:

Yukarı Alt