Evet arkadaşlar herkezin bildigini ecsro bir event vardır. o qnigeler le doludur şimdi diylim biz oyundayız event var. ama20lv liz bitg20 okadar onu kesebilirmiz tek şanş event pt ye girmrk oluyor bu bize event haksızlığısizce isroda ki eventte bize gelrmi ozaman haksızlık olmaz :idea: :?: :!: :twisted: .şimdi reset saati bu oyunda enaz herğün reset oluyor biz bilimiyoruz silroad pravete sevverde durum bilgisi baktım yazmadın ne etcez. :oldie: :beer: :idea: :?: :!: :twisted:

çok karışık yazmışsın başlığa göre event ve reset saatlerini istiyorsun gibime geldi? =/

Resler Genelllıkle Benım Bıldıgım 00.00 07.30 07.40 04.15 saatlerı arasında atılıordu

BangBros

Buralıyım
121212 demiş ki:
Evet arkadaşlar herkezin bildigini ecsro bir event vardır. o qnigeler le doludur şimdi diylim biz oyundayız event var. ama20lv liz bitg20 okadar onu kesebilirmiz tek şanş event pt ye girmrk oluyor bu bize event haksızlığısizce isroda ki eventte bize gelrmi ozaman haksızlık olmaz :idea: :?: :!: :twisted: .şimdi reset saati bu oyunda enaz herğün reset oluyor biz bilimiyoruz silroad pravete sevverde durum bilgisi baktım yazmadın ne etcez. :oldie: :beer: :idea: :?: :!: :twisted:
:arrow: Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi esroda event oluyor.Ve birsürü unique çıkar.Şimdi biz oyundayken event başladı ama ben 20 lv im.Tg de aynı 20 lv.Onu kesebilmemiz için tek şanş eventte oluyor ancak biz pt ye girip ex almakla yetiniyoruz.Bu bize bir event haksızlığıdır.İsro da bize event gelirse o zaman haksızlık olmaz.Şimdi bu oyuna hergün restart atılıyor,ancak biz bilmiyoruz.Silkroad private server durum bilgisine baktım orda birşey yazmıyor.Biz ne edicez?
Türkçe meali.
:mrgreen:

isro daki ctf eventinin ecsro ya gelmesi zor ecsro da eventte unique kesmek istiyorsan ya ptye gireceksin ya da yüksek lvl olacaksın ya da gm senin yanında çıkartacak başka şansın yok :wink1:

UnıqueBlader Sen Neden Oflıne Gozukuon Bu arada Turkce Mealı Icın TesekkurLer :D

TwisT Bence DedıkLerının Bı Anlamı Yok Ben 90 Lw Nuker Olayım Ama Kesemem Tg Bile Çnkü Bilgisayar Cok LagLı Lag Olmasın Daha ii Bence :D :thumbsup:

Yukarı Alt