arkadaslarım event itemeri nelerdir bile varmı. bazıları 30 silk çıkıtıgını söylüyo doğrumu?

30 silk çıkmıyordur herhalde tam bilmiyorum ama içinden skill point ve pot gibi şeyler çıktığıın biliyorum daha fazla şeylerde çıkıyor ama bana çıkmadılar değişik itemlerde çıkıyor ..

Beijo

Bilgiliyim
silk çıkmaz bence ama bir kırmızı ayakkabı basına 10sp veriyor bana 3 kere verdi... :mrgreen:

10 sp
30 sp
60 sp(çıktığı görülmedi daha :lol: )
100 sp(çıktığı görülmedi daha :lol: )
20 tane mp pot recorvery
20 tane hp pot recorvery
lucky stone 6dg
lucky stone 7dg(çıktığı görülmedi daha :lol: )
luck stone 8dg(çıktığı görülmedi daha :lol: )

7 dg çıktığı görüldü bir arkadaş yazmıştı 7 dg lucky stone çıktı diye yanlışın var Razz

bannedddd

Buralıyım
Abidik gubidik şeyler veriyorlar işte hiç event'i getirmeselerdi daha iyi olurdu. Ne yararı var ki? Aksine zararı var. Kar çok pis yağıyor göz gözü görmüyor ruhum daralıyor benim. :mrgreen: :lolmuch: Bir de zoom hack yok. Surprised

Rational demiş ki:
Abidik gubidik şeyler veriyorlar işte hiç event'i getirmeselerdi daha iyi olurdu. Ne yararı var ki? Aksine zararı var. Kar çok pis yağıyor göz gözü görmüyor ruhum daralıyor benim. :mrgreen: :lolmuch: Bir de zoom hack yok. Surprised
Evet Zoom hack yok :S Loader lar grmiştim Zoom hack calısmıyo

Bunun bi event oldugunu sanan varsa aranızda. Soyleyim eger Sanmıyom derseniz hiç cvp bile vermeyin :lol:

Bu event gelecek olan pet leri tanıtmak amaçlı bir girişim. Yıl bası eventi Yıl basında gelecektir. Şöyle şeylere event diyip güzelim eventlerin bu pis :lol: alcak şeylerle bir etmeyin !:.. :mrgreen:

bi tek sp verdiğini biliyorum. max 100 sp veriyormuş. ben 20 den fazla kestim daha bana bişey çıkmadı

bannedddd

Buralıyım
|O²| demiş ki:
Bunun bi event oldugunu sanan varsa aranızda. Soyleyim eger Sanmıyom derseniz hiç cvp bile vermeyin :lol:

Bu event gelecek olan pet leri tanıtmak amaçlı bir girişim. Yıl bası eventi Yıl basında gelecektir. Şöyle şeylere event diyip güzelim eventlerin bu pis :lol: alcak şeylerle bir etmeyin !:.. :mrgreen:
Kaynak nedir? :lol:

Yukarı Alt