Spare_

Bilgiliyim
Bakın arkadaşlar şimdi 1 id nin içinde 2 çar olması lazım , birinin 20 lv diğerininde daha yüksek lv olması lasım mesela 35 lvl fln..
20 lv olan ezik çarınızla oyuna girin , 10 dk kala so-ok a gidip kayıt yaptırın sonra hemen restart yapın bu sefer aynı id deki dier çarınıza girin şehirden ayrılmayın event başladığında kendinizi 20 Lvlerin bulunduğu eventte bulacaksınız... Normalde bu hileyi paylaşmazdım ama gerçekden müthiş bise .....

Verildiyse Özür Dilerim
Alıntıdır!..

Gentleman

Tanınıyorum
Sevmem pek böyle olaylari. Yüksek lvl olupta düsük lvl kesip, habire spawn kill yapip, milletin oyundan hevesini kacirmak böyle tür $eyler.

adamlar 1 kere öldükten sonra kalkmazlar baktı yuksek cıkıyo eger cafedeyse oyunu kapatır evdeyse yatar bekler :)

tam bir malsın ya

1. si bu konu verildi

2. si oraya gittimi exp kazanamazsın

3. sü oraya gittimi level farkından dolayı ticket te kazanamazsın

ayrıca yer olmadığında ortalama level e göre bi yere yolluyo... yani sen kendiliğinden 35 level ile kurtlara gidersen o zaman bazılarından ticket alabilirsin

1 sene oldu diye bir dahamı verilicek bence yanlış düşünüyorum verilen konuya Up larayarak eski değerini kazandıra bilirdi.

karincakyhn demiş ki:
tam bir malsın ya

1. si bu konu verildi

ayrıca yer olmadığında ortalama level e göre bi yere yolluyo... yani sen kendiliğinden 35 level ile kurtlara gidersen o zaman bazılarından ticket alabilirsin
lütfn karşınızdaki kişiye bu şekilde sözler kullanmayın(malsın vs.)
bu konudan daha öncede verilmiş olabilir ama devam edin burdan.takılın işte

karincakyhn demiş ki:
tam bir malsın ya

1. si bu konu verildi

8O Saygılı olmak en doğrusu bence.

eventler daha çok hem kendini denemek hemde pt sistemi kurarak Extra Yaratıklardan daha fazla exp almak için :) çok yararlı bir etkinlik ben 101 lvlim niye gidip 20 lvllerin eventine gireyim onlara tek atayım hem ordaki yaratıktan exp almam hemde pvpden bir şey anlamam :)) ticket kazanmaksa dert o sorun degil stallarda satıyorlar :))

Yukarı Alt