Evet beyler çarı aldım ve geçtim artık buradayım (:
Pc'ye fazla oturamadığım için yavaş yavaş oturabildikçe kasacağım (:
Çarı int Bow yapıcam Light~Cold~Pacheon El yakma Cold olucak.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Cold - light - Pacheon nedir yaa. :lol: :Hadi el yakma light olsa anlarımda... Zaten int bow bi char nuke ile kasmaz light e neden ihtiytacın var.Bence ya str bow old yada fire cold heuksal int spear.120 skilleriyle bu buildler kral olacak. 8)

Ps:Int bow uniqde genelde ks yapmak yada birinin elinden almak için açılır.Bu serverde uniqde ks yapabileceğin adam bile yok. :lol:

Mopneet

Hayırlı olsun.

Dn; PM attım, bakarsan sevinirim.

Teşekkürler.
Ps:Baktım ama bende lag yok (:

@ironEyE
olum el yakma cold çünkü Yüksek lvde sınırı geçerim uniqlerde sınırı geçiyor oyüzden (:

Bence yol yakınken charı sil çünkü ilerde hakikaten pişman olursun bu buildle.Yada skill edit al nick aynı çünkü.^^Sarko da böyle char açtı 45 de bıraktı charı. :mrgreen:

Mopneet

Nick pert bence ama zevk meselesi. ironEyE haklı bence. Sarko'da aynı böyle açtı charı, 42 oldu, sırf strongu uzun atıyor diye bıraktı. xP

Mopneet

Light - Cold - Heuksal aç diyeceğim, Melih başlayacak gene; yok öyle olur mu efendim, 120 skilleri vs. vs... Sen Melih'i dinle istersen Fire - Cold - Heuksal aç, lakin bana sorarsan Light - Cold - Heuksal derim..

Fire cold heuksal açacaksan garment yada prot ol.Prot tercihimdir.Lakin son levellerde kesinlikle garment giyip mag attackını arttırmalısın.Yoksa light cold heuksallar kadar vurursunuz.

Yukarı Alt