sevgili çapkın exl üyeleri :twisted: sonunda eve kız arkadasımı davet edebildim en kısa zamanda gelecek... malum ilk başta film izlenir .. kendisinede sordum ne izleyelim dedim. Romantik komedi dedi.. sonra ben dedim ki azcıkta +18 olur mu :P tmm xP dedi... o yüzden sizden romantik komedi birazda +18 içeren güzel bi film adı istiyorum şimdiden teşekkürler... bu arada başka ne yapılınır evde yalnız başımıza :starving: (öpüşmek sarılmak haricinde ki zaten bunları yapcam :curtain: ) :muck:

ps: 8 aydır çıkıyoruz :mrgreen:

kız arkadası felan gelıyosa pm me :P

Kızı eve ilk defa çağırmanın telaşını bilirim,hemde çok iyi. Şimdi içinden bi ses iptal et oğlum, rezil olucan lan diye bağırıyodur.. Fakat o sesi asla dinlemeyip, özgüvenini yitirmemeni tercih ederim. Bak, o kızın kapıdan adım atmasına kadar sürüyor tüm telaş. Film izlerken sarıl, kafasını omzuna yaslarsa "oh" tarzı bişeyler olur içinde ve gülümsersin , dünya umrunda değildir. "Oh ulan, aşk bu" dersin. Fakat kız gittiğinde "tüh lan, keşke öpseydim elleseydim" dersin. Bu yanlış. Kızın yanına istediğini yapabilirsin. Film olarak erotik bi film izleyecekseniz tecrübe için "After Sex" filmini sunarım size. O filmde tek sex sahnesi var fakat sex ve aşk arasındaki farkları açıklıyor. Parfümünü sık , dişlerini fırçala özellikle fırçala. Öpüşürken kızın damağına kötü koku gittimi ; iş bitmiştir. Harika bi koku gerek. Kız arkadaşınla 8 ay çıkıyormuşsunuz ve kız erotizmle ilgili film izlemeyi kabul etmiş. Hazır ol derim birlikte olmaya. Veya hazır olma, direk kafanda birleştir. Kızın ilk dudağından öp ve sonrasını doğaçlamaya bırak dostum. yani böyle şeyler ne profesyonellere sorulur nede başka birilerine. Çünkü kimse içindeki duyguları bilemez. Herşey olacağına varır.

Bol şanslar.

BaSoryong

Buralıyım
Zaman olrak iyi Önemli olan kız arkadaşının sana güvenmesi asla evde güvenini sarsacak bir harekte bulunma aranız nasıl bilemiyorum ama sex bağlamında fazla ilerlemediğseniz ilk günden atılma bence biraz romantizim ile başla :)

Yukarı Alt