Arkadaslar Sımdı Sıze Anlatıcaklarım Basından Gecen Bır OLay :?: Ne Diye Sorarsanız Acıklıyım

Amcamlar 6 gun once almanyadan bıze zıyarete geldı amcam cok kulturlu dınıne baglı bı o kdrda bılgılı bır adamdır bır gun annemle ozel bır konuda konusurken duydum amcam anneme soyle dıyordu
Seccadelerde Hac Saklı Haberın war mı cnm yegenım
Ben Sasa Kaldım Hemen Amcama Kosdum Sordum Bu OLay 2 gun once oldu!...
Sonra bana anlatmaya basladı yavrum dedı bızım aldıgımız seccaeler warya onlar hrıstıyan yabancı ulkelerden gelıor cok uzaktan ve bu kendını bılmezler bılerek ıcıne hac sımgesı ve ısaretı saklıyorlar bızım evdekılerı yere serdım bana ıcındekı hacları gosterde sastım kaldım bu haclar ıse motıf ve sembollerde saklı + ısaretlı ıste amcam oyuzden hıc sembollu almaz kac tane sembolluden hac sokmus bır bılsenız bu arada amcam bıze su ogudu werdı seccadelerı duz renk alın motıfsız ama bu hac saklı seccadeler gunah dılmıs cunku bız seccdadeyı yerın temızlıgı ıcın serıyoruz namaz kılarken bu nedenle yınede duz renk alın sımdı sıze bnımdebuldugum bırkac haclı seccadeyı gosterıcem arklar!!..

elımle cızdım gorun dıye

bır tane daha yakaldım benden bu kdr onuda paylasıyuım

bırcok kısı ınanmayabılır gıdın evınızdekılere bakın bu gunah deıl ama tedbırlı olmakta yarar war!!
BU KONUYU ONEMLI GORDUGUM ICIN EXL LE PAYLASTIM SAYGILAR Sky34 :coffee: :thumbsup: :sfff: :starving: :curtain: :detective: :thumbsup: :beer: :popcorn: :oldie: :santa: :kalp: :buddha:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
herıfler motıflerın arasna sımgelerın arasına saklıyo hac ısaretını yolluyorlar tum dunyaya gunah ama bu bızm ıcın gunah deıl cunku yer temızlıgı ııcın kulanıyoruz tesekkurler!...

BaSoryong

Buralıyım
yerde ne olursa olsun ibadetimizi yapıp allaha canı gönülden inandıktan sonra sorun olmaz.

BaSoryong

Buralıyım
Macro demiş ki:
Oradaki motiften bir haç aramak istesen elbette bulursun, en basitinden birbirine çakışan iki dik doğru bile haç sayılır. Kendi düşüncenizle kendinizi boğmak bu.
+1905

(: İllaki bulursun oradaki motifler düzenli bir şekilde dizildiğinden bulmaman imkansız zaten,ki olsa bile bunun senin ibadetinle alakası yok araç olarak kullanıyorsun en nihayetinde olsa ne olur olmasa ne olur.

CryBe4Die demiş ki:
yerde ne olursa olsun ibadetimizi yapıp allaha canı gönülden inandıktan sonra sorun olmaz.
Macro demiş ki:
Oradaki motiften bir haç aramak istesen elbette bulursun, en basitinden birbirine çakışan iki dik doğru bile haç sayılır. Kendi düşüncenizle kendinizi boğmak bu.
:thumbsup:

Yukarı Alt