Takımı
Besiktas
Sen Kim Oluyosun Bana Dogru Konus Diyorsun.Ben Orda Kötü bişi YazmDım.Bundan Sonra Msj Yazarken Tek TEk KelimeLeRi Oku Kontrol Et.Sonra Msj'ı at..!!! Cool [quote="BuGRaS"]
D34ThGu4Rd demiş ki:
Ewt BeyLeR kuzeNiMe iNaNMaYaNLaR NoLDu SS'LeRi GoRuNCe? extraokk Cool
dogru konus Evil or Very Mad[/quote]

Takımı
Besiktas
486dx4 demiş ki:
ewt silahları yüksek ama unutma onlarda el yakma yok yani eşit sayılır doğru bufları baya bi yüksek ama silkroadın forum sayfasında daha sonra buflarla ilgili bir geri çekme olacağı söyleniyor lakin resmi bir çıklama yok ama yindede söylemedn geçemicem nasıl oluyor anlamadım ama 68lvl europa bow cu 5.6k vurdu bana 75lvl glaveyim 2 skilde beni yere indirdi bilemiyorum matematiksel olarak durum eşit göüküyor buflar hariç ama inanınki bufları süper
Verdiğin Bilgiler için Cok teşekkürler . :lol: YanlıZ sana bi şe solemek ıstıom :lol: Şimdi senı yatıran lvl 68 crossbow Yaptıgı buff Crossbow Extreme Max. Bu buff adamın hp sını % 50 reduce eder + % defencesını fln % 50 reduce edıo fakat phy atagını %75 artırıo Mad Öyle wurması normal sen onu ' R ' ile kesersin yada Wolfun warsa saltırdır olur kesın :lol: hp sı cok coook azalıyor detective

Beyler ben 53 lvl full str glaive charım war üstüm garment geçen gün 57 lvl lik bi warriorla pvp yaptım adamın üstü armro oldugundan cok fazla wuramıyorum ama herif beni kesemiyo ewt bana baya yüksek wuruyo ama ben onu 3 wurusda alıyorum adamın potu 15 saniyede 1 basıyo ben 15 saniye içinde ona en az 5 wurus yapaıorum yani sizin anlıyacağınız sadece yüksek wurmakla olmuyo bu iş :mrgreen: :mrgreen:

avrupalıları bütüntüğümüz falan yok ama 51 lvl cleric charım var 62 lvl str glavie bi adama tek atıyorum 14k çat geberiyo 80 oldugunu düşünemiyorum 140k min.

Walla 49 k wurmasına bakma Exclamation O adam 80 lvl crossbow galiba . Adam Bİ buff yapıo saten
%50 hp azaltıo % 75 phy attack verıo | phy damage verıo + adamların crt artıran skilleri war Shocked saçmalık ilerde düzelceni umuorum Confused Confused Confused Confused Rolling Eyes Rolling Eyes

Düzelene Kadar biz mısır yemeye dewam edelim :mrgreen: :mrgreen: popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn

Yukarı Alt